Thread Rating:
 • 0 Vote(s) - 0 Average
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
پارک زندگی دریایی یا مارین لایف در سنگاپور
#1
پارک زندگی دریایی یکی از برترین جاذبه های سنگاپور است که در جنوب شهر شیرها در استراحتگاه جهانی سنتوزا واقع شده و حدود ۸ هکتار از وسعت جزیره سنتوزا را به خود اختصاص داده است . این پارک دارای سه جاذبه اصلی است که گردشگران تور سنگاپور با بازدید و بهره مندی از آن ها می توانند بر لذت سفرشان بیافزایند . در ادامه به معرفی جاذبه های مارین لایف پارک سنگاپور پرداخته شده است با ما همراه باشید .
 
آکواریوم اس ای آ سنگاپور
آکواریوم اس ای آ سنگاپور S.E.A. Aquarium یکی از بزرگترین آکواریوم های موجود در جهان است که در سال ۲۰۱۲ میلادی راه اندازی شده است . این آکواریوم دارای بیش از ۱۰۰ هزار جانور دریایی است که از سراسر جهان و از ۸۰۰ گونه مختلف جمع آوری شده اند . آکواریوم سنگاپور دارای ۱۰ منطقه مختلف و ۴۹ زیستگاه متنوع است که هر کدام از آن ها با ویژگی های خاص خود می توانند برای گردشگران تور سنگاپور جذاب باشند . این آکواریوم زیبا و جذاب با ۴۵ میلیون لیتر آب در جهان بی همتاست و پنل مشاهده آن با ۳۶ متر پهنا و ۸.۳ متر ارتفاع از بزرگترین ها در جهان می باشد .
 • ساعت بازدید از آکواریوم اس ای آ در سنگاپور : از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر
 • قیمت بلیط آکواریوم اس ای آ سنگاپور : هزینه این آکواریوم برای بزرگسالان ۳۲ دلار ، برای کودکان ۴ تا ۱۲ سال ۲۲ دلار سنگاپور و برای افراد بالای ۶۰ سال ۲۲ دلار سنگاپور می باشد .
پارک آبی ادونچر کاو سنگاپور
تفریح و گردش در سنگاپور از مهمترین اهداف گردشگران است . آنان با مراجعه به چندین پارک آبی سنگاپور می توانند لحظاتی عالی و پر هیجان داشته باشند . یکی از این مجموعه های تفریحی پارک آبی ادونچر کاو سنگاپور Adventure Cove Waterpark است که امروزه با استخرها و سرسره های مختلفش به یکی از برترین تفریحات سنگاپور تبدیل شده است . گردشگران در مراجعه به این پارک آبی می توانند در مسیرهای مختلف این مجموعه تفریح کنند ، از سرسره های شیبدار پایین بیایند ، در رودخانه این پارک استراحت کنند و همچنین با انواع ماهی های گرمسیری شنا کنند .
 • ساعت کاری پارک آبی ادونچر کاو در سنگاپور : همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر
 • قیمت بلیط ورودی پارک ابی ادونچر کاو سنگاپور : ورودیه پارک برای بزرگسالان ۳۶ دلار سنگاپور ، برای کودکان ۴ تا ۱۲ سال ۲۶ دلار سنگاپور و برای افراد بالای ۶۰ سال ۲۶ دلار سنگاپور می باشد .
جزیره دلفین سنگاپور
از دیگر جاذبه های پارک زندگی دریایی سنگاپور می توان به جزیره دلفین سنگاپور Dolphin Island Singapore اشاره نمود . این مجموعه طیف وسیعی از برنامه ها را ارائه داده و فرصت برقراری ارتباط با دلفین ها را فراهم می کند . در این مجموعه نمایش های مختلفی توسط دلفین ها اجرا می گردد که هر کدام از آن ها می تواند برای گردشگران جذاب باشد .
 • ساعت بازدید از جزیره دلفین در سنگاپور : همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر
 • قیمت بلیط جزیره دلفین سنگاپور : ورودیه پارک برای بزرگسالان ۶۸ دلار سنگاپور ، برای کودکان ۴ تا ۱۲ سال ۵۸ دلار سنگاپور و برای افراد بالای ۶۰ سال ۵۸ دلار سنگاپور می باشد .
منبع :  lezatesafar.com
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  بهترین مراکز خرید در سنتوزای سنگاپور youka 0 214 08-07-2017, 01:19 AM
Last Post: youka
  از تقابل تضادها در سنگاپور تعجب می کنید!2 youka 0 229 08-07-2017, 01:03 AM
Last Post: youka
  از تقابل تضادها در سنگاپور تعجب می کنید! youka 0 214 08-07-2017, 12:50 AM
Last Post: youka
  در سنگاپور چه غذایی بخوریم؟ youka 0 244 08-07-2017, 12:37 AM
Last Post: youka
  چگونه سفری کم هزینه به سنگاپور داشته باشیم؟ youka 0 264 07-31-2017, 07:46 PM
Last Post: youkaUsers browsing this thread: 1 Guest(s)