Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی در مورد خرید و فروش موتور سیکلت
سلام دوستان من میخوام یه موتور پالس 135 بخرم دوستان اطلاعاتی درباره این موتور دارن؟

[Image: Bajaj-Pulsar-135-LS-Review-Photos-2.jpg]

[Image: 67617_1322393070.jpg]
از ذهن تا دهن فقط یه نقطه فاصله هست تا ذهنت را باز نکردی دهنت را باز نکن . .
Reply
موتور نرم و بی صدا و کم مصرفه خوبیه و خرابیش هم پایینه
Reply
اقامیخاستم طرح ویو بخرم کویرش سه و هشتصد!!!tvsام گرونه.حالا موندم دست دوم طرح ویو یا tvs بخرم یا یه هوندا بخرم!!هرچند هوندارم دست دوم میخرم.نظرشماچیه؟

هیچکس بزرگ نیست.هیچ چیز عمیق نیست.هیچکدام مامهم نیستیم دگر!!تنهاسکوت سطحیه حجم این کتابهاست که زنده اند
Reply
این پالسه چندقیمت هست؟؟

هیچکس بزرگ نیست.هیچ چیز عمیق نیست.هیچکدام مامهم نیستیم دگر!!تنهاسکوت سطحیه حجم این کتابهاست که زنده اند
Reply
بدون شک یدونه هوندا تمیز میارزه به همشون
پالس 4.5 میلیون
Reply
هوندا 125 یا 150 رو دوست دارم

قطعاتشون زیاد گرون نیست و گیر میاد .

فقط نباید بزاری خیلی خراب بشه به اصطلاح خراب شد یک جاییش درستش کنی :khan1:

:biggrin-66:
Reply
کویر نسبت به سال های گذشته خیلی قطعات رو ضعیف میزنه
در کل اگر هوندا ژاپن منظورته که بستگی به سلیقه خودت و چقدر از موتور سر در میاری داره چون خیلیا ظاهر واسشون مهمه در ضمن موتور ژاپن دزدییش زیاده ، مراقبت از خوده موتور زیاده ، قطعات کم و گرونه و ... با این اوصاف تصمیم با خودت
Reply
والا ازنظر خرابیو این حرفا مشکلی ندارم چون عموم موتور ساز خودم نظرم رویه هوندار تروتمیز اگه گیرم بیاد کدوم مارک بهتربنظرتون؟عموم ازسی جی 125 زیاد تعریف میکنه

Reply
من تقریبا چند تا موتور عوض کردم
اگه دنبال 125 یا 135 سی سی هستین دنبال پالس 135 نرین ارزشش رو نداره یه هوندای 125 خشک میارزه به هزار تا ی این موتور توی هوندا 125 ها هم به برند رهرو و زیگما خیلی توجه کنید تا برند های دیگه چون از همه بهترن و قیمتشون هم نسبتا بالاست
اگه پولتو تا رنج 3 تومنه برید یه هوندای 125 صفر وردارید
اما اگه پولتون تا رنج 4 یا 4.5 تومنه یه پالس پره ای مدل 88 و... بخرید بقیه پالسای رینگی الان آشغال شدن و این پالس پره ای ها خر کار تر و کم خرج تره
اما اگه پولتون تا 10 12 تومنه اینجا دو گزینه دارید یکیش پالس نینجا یا n.s یکیش هم گلکسی 130 به نظرم گلکسی ارزش خریدن نداره چون قیمتش بالاست به قیافش هم نمیخوره قیمتش بالا باشه اما پالس نینجا خیلی خوبه و قیافش هم شکل زنبوره لامصب رنگ سفارشیش هم گرونتره اما قیمت صفرش 8.5 تا 9 تومنه البته رنگ زردش گرونه و رنگای سفارشی دیگه هم داره
بعد با گلکسی 140 تا هم رفتم توی اتوبان اما وزنش سبکه امکان از دست دادن تعادل خیلی هستش ولی نینجا خیلی خوبه
باور کنید یه هوندای تقویت شده داشتم پالس نمیتونست شتابش رو بگیره یعنی شرط بندی میکردم اگه پالس شتابش رو بگیره موتور رو میدم بره
بعد این موتور های آپاچی هم زیاد خرج داره درسته خوشگله اما گول ظاهرو نخورین 7 8 بار بد دنده بدین موتورش میوفته توی خرج و پالس هم میخوردش
باکسر هم تعریفش رو شنیدم توی کم خرجی و خر کاری اما خودم سوارش نشدم تا حالا
آینده را انتخاب تو میسازد نه استعداد تو .
Reply
mahdi fitness, post: 101733, member: 1193 Wrote:والا ازنظر خرابیو این حرفا مشکلی ندارم چون عموم موتور ساز خودم نظرم رویه هوندار تروتمیز اگه گیرم بیاد کدوم مارک بهتربنظرتون؟عموم ازسی جی 125 زیاد تعریف میکنه

اگر اهل موتور و موتور سواری هستی ۱۵۰ بگیر
اما اگر برای کارای روزمره و یه موتور بی دردسر میگردی ۱۲۵ بگیر
حتما دسته دوم در حد نو بخر که مشخص شده باشه موتور در چه وضعیتیه
اگر نو بخوای بخری هر مارکی باشه شرط بمب میخری چون معلوم نیست کی موتور رو میبنده و چی از اب دراد
بیشتر از پنج شش میلیون واسه موتور ایرانی خرج نباید کرد چون اصلا موتورای ایرانی و هندی و ... ارزشه اینقدر هزینه رو نداره
Reply
من زياد از موتور سردرنميارم...ولي چند هفته پيش بود كه يه موتور BMW ديدم اينجا از همونا كه ميگين چندين و چندميليونه... فكر كنم طرف يه توريست خارجي بود...كلي هم بارو بنديل داشت...صاحبش نزديكش نبود وگرنه اگه وقت داشتم ازش آمارشو ميگرفتمBig Grin...قشنگ موتور رو از نزديك ديدم هيولايي بود كه نگووو! غول بود!
حدود 1 ماه پيش هم داشتم ميرفتم باشگاه يه زن و شوهر خارجي با باروبنديل سوار يه موتور بودن كه شبيه موتوراي امريكايي بود...هر دو با كلاه ايمني توي گرماي 45 درجه اينجا و قشنگ و دقيق پشت خط عابر پياده هر چراغ قرمزي توقف ميكردن و خيلي با كلاس بودن...
من راهيم...
Reply
ali_gym, post: 101738, member: 665 Wrote:من تقریبا چند تا موتور عوض کردم
اگه دنبال 125 یا 135 سی سی هستین دنبال پالس 135 نرین ارزشش رو نداره یه هوندای 125 خشک میارزه به هزار تا ی این موتور توی هوندا 125 ها هم به برند رهرو و زیگما خیلی توجه کنید تا برند های دیگه چون از همه بهترن و قیمتشون هم نسبتا بالاست
اگه پولتو تا رنج 3 تومنه برید یه هوندای 125 صفر وردارید
اما اگه پولتون تا رنج 4 یا 4.5 تومنه یه پالس پره ای مدل 88 و... بخرید بقیه پالسای رینگی الان آشغال شدن و این پالس پره ای ها خر کار تر و کم خرج تره
اما اگه پولتون تا 10 12 تومنه اینجا دو گزینه دارید یکیش پالس نینجا یا n.s یکیش هم گلکسی 130 به نظرم گلکسی ارزش خریدن نداره چون قیمتش بالاست به قیافش هم نمیخوره قیمتش بالا باشه اما پالس نینجا خیلی خوبه و قیافش هم شکل زنبوره لامصب رنگ سفارشیش هم گرونتره اما قیمت صفرش 8.5 تا 9 تومنه البته رنگ زردش گرونه و رنگای سفارشی دیگه هم داره
بعد با گلکسی 140 تا هم رفتم توی اتوبان اما وزنش سبکه امکان از دست دادن تعادل خیلی هستش ولی نینجا خیلی خوبه
باور کنید یه هوندای تقویت شده داشتم پالس نمیتونست شتابش رو بگیره یعنی شرط بندی میکردم اگه پالس شتابش رو بگیره موتور رو میدم بره
بعد این موتور های آپاچی هم زیاد خرج داره درسته خوشگله اما گول ظاهرو نخورین 7 8 بار بد دنده بدین موتورش میوفته توی خرج و پالس هم میخوردش
باکسر هم تعریفش رو شنیدم توی کم خرجی و خر کاری اما خودم سوارش نشدم تا حالا
اتفاقا آپاچی موتور خوبیه، اون ان اسه که ارزش نداره اکثرا گذاشتن واسه فروش.

باکسر هم فقط میشه گفت کم خرجه وگرنه نباید ازش توقع خاصی داشت.
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  نظر سنجی در مورد سیستم های صوتی خودرو mohsen 10 1,866 12-07-2014, 09:40 PM
Last Post: Behdad70
  موتور بازها saeid769 9 1,760 11-21-2013, 01:45 PM
Last Post: Schumi
  دانستنيها درباره روغن موتور King PDA 1 588 08-01-2013, 03:40 PM
Last Post: Fereidoon_Behkar
  مشاوره خرید و فروش خودرو Alirezarahi 2 746 07-22-2013, 12:39 AM
Last Post: Schumi

Users browsing this thread: 1 Guest(s)