Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه کارهای امنیتی اینترنت
سوال اول خودم...
راه کارهای امنیتی جهت هک نشدن مودم و دزدیده نشدن دانلود...؟

من دیروز اصلا پای نت نبودم زیاد...ترافیکم تموم شده رفتم چک کردم دیروز 300mg دانلود داشتم!!!!!!!!!!!!!
توی ذهنم تا وقتی که زنده م کل ابن دنیا یه رویاست، ایول
همشو میدونم از اول، همش این جا بود توی قلبم

Reply
Arash, post: 5384 Wrote:من 300mg تو یه روز در حالی که در کل نیم ساعتم پای نت نبودم!!!!
تو همون نیم ساعت ... یه چی میدیدی دیگه :bad_smile:
ترافیکت رفت تگزاس... پیش همونا Smile)

[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
amiN, post: 5388 Wrote:تو همون نیم ساعت ... یه چی میدیدی دیگه :bad_smile:
ترافیکت رفت تگزاس... پیش همونا Smile)
نه بابا...من بیشتر احتمال میدم یکی داره شارژ میدزده ازم....حالا تدابیر امنیتی رو لحاظ کردم....
اخه با این سرعت نت تو نیم ساعت 300 تا یه چیز عجیبه....

Reply
شاید از خود شرکت دارن میدزدن.
من اینجا قبلا شرکت نت موج بودم..
تند تند ترافیکم تموم میشد..کاشف شد که خودشون میدزدن.

[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
اگه اینترنت بیسیم داری
دارن هکت میکنن

من پسورد گذاشتم این هوا کاراکتر !
شب رفتم خونه همسایه : بهم میگه خیلی نامردی !! 4 ساعت سرکار بودم تا پسوردت و پیدا کردم ! ولی ببین چه سرعتی داره d:

راه حل : تعریف مک دستگاه های متصل شده به روتر
Reply
Sky2464, post: 5401 Wrote:اگه اینترنت بیسیم داری
دارن هکت میکنن

شب رفتم خونه همسایه : بهم میگه خیلی نامردی !! 4 ساعت سرکار بودم تا پسوردت و پیدا کردم ! ولی ببین چه سرعتی داره d:

- - - Updated - - -

اگه اینترنت بیسیم داری
دارن هکت میکنن

شب رفتم خونه همسایه : بهم میگه خیلی نامردی !! 4 ساعت سرکار بودم تا پسوردت و پیدا کردم ! ولی ببین چه سرعتی داره D:

من وایرلس شاتل هستم....خودمم همین احتمال رو دادم....یکی داره میزنه...اینی که گفتی یه توضیح بده...اون تایپیک هک و امنیت زدین بعد یک مطلب هم توش نیست من اخه چی بگم...

Reply
دقیقا ...
طریقه هک کردنم بگید..
اینجا من ۲ تا وایرلس با لپ تاپ و گوشی شناسایی کردم... اما پسوورد دارند :ی:bad_smile:

یه شرکتی یود قبلا من واسش سایت زده بودم ..
رفته بودم شرکتشون .. بهم یوزر و پس وایرلس داده بود. بعد گفت هر موقع خواستی با ماشین رد شدی ... از تو خیابون کانکت شو Smile)
منم بعضی وقتا میرم اونجا واسه بعضی کارا :victory:
خودش گفت بیا Confusedhame:

[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
خوب عزیزان من یه تایپیک براش بزنید این بحثا رو هم منتقل کنم اونجا . آرش خودت استارتشو زدی خودت بزن عمو
Reply
amiN, post: 5403 Wrote:دقیقا ...
طریقه هک کردنم بگید..
اینجا من ۲ تا وایرلس با لپ تاپ و گوشی شناسایی کردم... اما پسوورد دارند :ی:bad_smile:

یه شرکتی یود قبلا من واسش سایت زده بودم ..
رفته بودم شرکتشون .. بهم یوزر و پس وایرلس داده بود. بعد گفت هر موقع خواستی با ماشین رد شدی ... از تو خیابون کانکت شو Smile)
منم بعضی وقتا میرم اونجا واسه بعضی کارا :victory:
خودش گفت بیا Confusedhame:

منم بیام؟
                          عجله براي زود رسيدن حالا كه زود رسيدم/ ميبينم اينجا كه بدتره
Reply
هااااااااااااااااا ؟!!..
:bad_smile:
بیا :ی

[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  نکات امنیتی در نیازمندیها و سایت های درج آگهی رایگان sangriz 0 39 08-28-2018, 03:01 PM
Last Post: sangriz

Users browsing this thread: 1 Guest(s)