Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره خرید قهوه
سابق قهوه فوری میخریدم اما الان قحطی قهوه فوری اومده کسی اگه مارک خوبی از قهوه ( هر نوعی اعم از فوری و عادی ) سراغ داره لطفا معرفی کنه . این سه نوع قهوه رو قبلا تست کردم خوب بوده اما همونطور که گفتم دیگه در بند فوری بودنش نیستم هرچی باشه فقط خوب باشه !

[Image: 136527283498778801055706426-1.JPG]
[Image: 136527283939175268894-Kenco-Rich-Coffee-100g.jpg]
[Image: 136527284044913lg_57595_41ryzjk5idltyty.jpg]
Reply
بیخیال مارک نسکافه شو امیر که قهوه خوبی نیست . حداقل اینایی که تو ایرانه اصلا طرفش نرو . مارک maxwell house ، هم قهوه فوری خیلی خوبی داره . هم قهوه طعم دار و هم قهوه فرانسه و ... 1 زمانی تو تهران زیاد بود .چند وقت نایاب بود که هفته پیش تو این تعطیلات تو فروشگاه هایلند انواع مختلفشو دیدم و البته با قیمت های بالا.
[Image: 13652799932948_0images.jpg]
[SIZE=6][SIZE=5][SIZE=4]انسان ها نادان به دنیا می آیند نه احمق، آنها توسط آموزش و پرورش احمق می شوند

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
دوستان من ازین قهوه های ( nescafe black ) باز ( فله ای ) میخرم از 4 راه استانبول....200 گرم حدود 10000 تومن ناقابل....خیلی بصرفه است البته اگه تا الان گرون نکرده باشه ...گیراییش هم عالیه...طعمش فقط خیلی تلخه...
Reply
Ali, post: 2966 Wrote:دوستان من ازین قهوه های ( nescafe black ) باز ( فله ای ) میخرم از 4 راه استانبول....200 گرم حدود 10000 تومن ناقابل....خیلی بصرفه است البته اگه تا الان گرون نکرده باشه ...گیراییش هم عالیه...طعمش فقط خیلی تلخه...
تایید میشه خیلی عالیه
Reply
منم به این نتیجه رسیدم برا 100 گرم وقتی 38 تا 75 تومن پول میگیرن یعنی دارم بابت بسته بندی پول میدم !!!
هم مکسول هاوس رو تست میکنم هم این نسکافه بلک رو . من با تلخ تلخ حال میکنم
Reply
فقط تنها عیب قهوه اینه که وقتی میخورم تا 10 -15 دقیقه سرخوش وشادم ولی بعدش شدیدا دلهره و اضطراب و تپش قلب میگیرم.....
بهمین خاطر شاید بخوام قبل تمرین بجای قهوه از قرص کافیین استفاده کنم...البته بشرطیکه کافیین هم حالم رو بد نکنه....
Reply
مکسول کلی مدل داره امیر . نری حالا یه چیزیشو بخری دوست نداسته باشی بگی این گفت . بزنی بنمون کنی :222113_2u4osxj:
[SIZE=6][SIZE=5][SIZE=4]انسان ها نادان به دنیا می آیند نه احمق، آنها توسط آموزش و پرورش احمق می شوند

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
Ali, post: 2987 Wrote:فقط تنها عیب قهوه اینه که وقتی میخورم تا 10 -15 دقیقه سرخوش وشادم ولی بعدش شدیدا دلهره و اضطراب و تپش قلب میگیرم.....
بهمین خاطر شاید بخوام قبل تمرین بجای قهوه از قرص کافیین استفاده کنم...البته بشرطیکه کافیین هم حالم رو بد نکنه....
علی جان احیانا به کافئین حساسیت نداری ؟ این تپش قلب و اضطراب علائم حساسیت به کافئینه حتی مشکلت با نیتریک اکسایدها هم ممکنه برگرده به همین . قرص کافئین دز استانداردش 200 میلیگرمه یعنی کم کم در حد یه اسکوپ نیتریک اکساید کافئین داره اگه حالت با قهوه خراب میشه مطمئن باش با اینم دچار مشکل میشی . دقت کرده باشی اون قهوه سبز رنگه مارک نسکافه بدون کافئینه اونو یه تستی بکن گرونه اما جالبه قیمتشم تا جائی یادمه حول و حوش 80 تومن بود
kasra_f, post: 2996 Wrote:مکسول کلی مدل داره امیر . نری حالا یه چیزیشو بخری دوست نداسته باشی بگی این گفت . بزنی بنمون کنی :222113_2u4osxj:

دیگه الان با این اوضاع مملکت قدرت انتخاب قطعا بالا نیست اما حتما میگردم تلخ ترین نوعشو انتخاب میکنم ! یه چیزی که مزه زهرمار بده دوس دارم :389420_rofl: مکسولی که خودت مصرف میکنی چی هست ؟
Reply
امیر جان الان با ابن وضعیت پول نداریم قهوه بخوریم داداش. نه جدی پارسال از فرانسه برام آوردن لوله ای بود اندازه انگشت کوچک دست . خیلی خوب بود . می گرذم تو نت بهت می گم.

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
آره دیگه شما پولاتو نگه میداری باهاش سالی دو سه دفعه میری اروپا گردی . منم فوقش خیلی زور بزنم تا مشهد ! میرم و میام ! :haha:
خوب تو که میدونی ایران ازین چیزا نیست چرا دل منو آب میکنی . یه چیزی معرفی کن بشه اینجا گیر آورد
Reply
[Image: 47885665238790838221.jpg]
از این قهوه های nestle کم و بیش گیر میاد ولی گرون شده
از ذهن تا دهن فقط یه نقطه فاصله هست تا ذهنت را باز نکردی دهنت را باز نکن . .
Reply
من خودم قهوه خور هستم شديد

اگه قهوه معمولي بخواي اينا خوبه
[Image: attachment-281694d1358459329-img_3509.jpg]

كه اون دو تا وسطي هستش ساخت ايتاليا
حدودا 35 تومن قيمت داره هر كدوم و 250 گرمي هستش

البته اين جاكوپز هم هستش توليد آلمان كه فوق العاده هستش ( خود بسته رو كه باز ميكني بوي قهوه آدم رو مست ميكنه )
[Image: lg_43f92_jacobs-kronung-besterspit.jpg]

خالق من بهشتی دارد، نزدیک، زیبا و بزرگ؛
ودوزخی دارد، به گمانم کوچک و بعید؛
و در پی دلیلیست که ببخشد ما را...

Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)