Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه چیز درباره فارکس
#1
فاراکس.......
Reply
#2
[h=2]شرکت کنندگان در بازار:[/h] [INDENT] شرکت کنندگان در بازار:
مطابق مطالعات بانک پرداختهای بین المللی-BIS- (ارزیابی سه سالانه سال2004) :

• 53% از معاملات مستقیم بین Dealerها(به طور مثال بین بانکها)
• 33%شامل معاملات بین Dealerها و مدیران سرمایه
• و تنها 14% بین واسطه ها وشرکت های غیر مالی

بوده است.

1- بانک ها: معاملات بین بانک ها معمولا بر پایه گردش معاملات تجاری و بورس بازی(به مقدار زیادی) قرار دارد یک بانک بزرگ ممکن است روزانه میلیارد ها دلار معامله کند بعضی از این معاملات از طرف مشتریانی است که با حساب بانکی شان معاملات خود را انجام می دهند اما بیشتر معاملات از طرف خود بانک است.
2- ابر شرکت های چند ملیتی:
با رشد روز افزون تجارت بین الملل از دهه 50 میلادی و شتاب رشد آن طی سال های پس از تشکیل WTO، شرکت هایی چند ملیتی که کارخانه ای به وسعت جهان و بازاری به بزرگی تمام کره خاکی را دارا هستند عملا نبض اقتصاد بین الملل را در دست گرفته اندوبا گسترش روابط تجاری شرکت های مذکور با اقتصاد های مختلف و کشور های گوناگون، تغییرات نرخ ارز عملا به معیاری تاثیر گذار در تعیین سود آوری بدل شده است.بنابراین شرکت های چند ملیتی برای پوشش ریسک ناشی از تغییرات نرخ ارز خواسته یا نا خواسته وارد مبادلات بازار فارکس می شوند، هرچند که اثر گذاری معاملات آنها بمراتب کمرنگ تر از معاملات بانک ه، بانک های مرکزی و HEDGE FUNDER ها می باشد.

3- بانک های مرکزی: بانک های مرکزی نقش بسیار مهمی در بازار مذکور ایفا می نمایند، آن ها سعی در کنترل عرضه پول، تورم ویا نرخ های بهره دارند و حتی می توانند برای تثبیت نرخ ارز کشورشان وارد معاملات شوند هرچند نقدینگی بازار بحدی بالاست که براحتی تحت تاثیر معاملات نهاد های ثروتمندی مثل بانک های مرکزی قرار نمی گیرد.

4- hedge funders(پوششگران ریسک سرمایه): یکی از مشهورترین این افراد جورج سورس است که به واسطه تلاش های بی وقفه در بازارهای مالی سرمایه هنگفتی بدست آورده و حتی اظهارات وی معمولا باعث تغییر در شرایط بازار می شود.
پوششگران ریسک سرمایه از توان مالی زیادی برخوردار هستند ومی توانند میلیارد ها دلار سرمایه را کنترل نمایند.

5- کارگزاران فارکس: کارگزاران بازار فارکس بدو دسته تقسیم می شوند:کارگزاران بین بانکی و کارگزاران خرد.کارگزار بین بانکی وظیفه انجام دستورات معاملاتی بانک هاو موسسات مالی در حجمی بسیار بالا را بر عهده دارند، اما کارگزاران خرد
بخش کوچکی از حجم معاملات را در اختیار دارند ولی به تعداد زیادی از معامله گران خدمات ارائه می دهند.
خدمات استانداردی شامل:
معاملات 24 ساعته online و از یک تا 100leverage و ...
دسته فوق از کارگزاران ، با اعطای اعتبار به معامله گران خرد این امکان را برای آنها فراهم می کنند تا با سرمایه های بسیار بسیار کوچک نسبت به میلیاردها دلار نقدینگی بازار، بتوانند به رقابتی ترین بازار جهان دسترسی پیدا کنند وشانه به شانه ابر شرکت ها و موسسات مالی در تجارت بین المللی ارز شرکت نمایند.
بازار فارکس و ساير بازار های مالی:
با افزایش روز افزون معاملات در بازار فارکس و تغییرات پی در پی نرخ برابری ارزها در سال های اخیر، معامله گران بازار های سهام ، اوراق قرضه و کالا اهمیت بازار فارکس را بخوبی درک کرده اند، بطوری که متوجه شده اند همواره باید تغییرات نرخ ارز را در هنگام تصمیم برای معامله مد نظر داشته باشند.
بطور مثال تصور کنید زمانی که قیمت یورو در برابر دلار افزایش می یابد، قدرت خرید مردم آمریکا برای تهیه کالاهای اروپایی کاهش یافته(زیرا کالاهای اروپایی گران می شوند) و در نتیجه فروش محصولات شرکت های اروپایی کمتر و از سود آنها کاسته خواهد شد و در نهایت قیمت سهام شرکت های مذبور با توجه به سود آوری کمتر ، تنزل می یابد.
[/INDENT]
Reply
#3
[h=1]چگونه درآمد با فارکس[/h] پول در فارکس با توجه به تفاوت نرخ تبادل ساخته شده است. بنابراین شما باید به بیمار به اندازه کافی و صبر کنید تا زمانی که یک ارز بالا می رود، و از سوی دیگر پایین می رود.
شما می توانید با موفقیت برابر به دست آورید نه تنها خرید ارزی که قیمت بالا می رود، اما همچنین فروش ارز که قیمت به پایین است. به هر حال، شما لازم نیست که شروع به خرید ارز، قیمت در آینده ای نزدیک است.بانک شریک TeleTRADE بلافاصله برای مقدار پول شما فقط نیاز فراهم می کند. این یکی از مزایای بازار ارز است. اگر قرارداد خود را کامل به شما در پایان روز، مقدار ارز برای شما رایگان فراهم شده است. در این صورت شما در نظر است که برای تمدید قرارداد با صرفه تر است برای شما، شما ممکن است مزایای استفاده از حداقل نرخ را.پس از همه، فارکس تجربه بحران را به حال هرگز: اگر یک ارز پایین، از آنهایی که دیگر قطعا بالا برود. یورو، دلار، پوند، ین و همچنین سایر ارزها شناور هر روز. بنابراین برای به دست آوردن سود در فارکس در راه کارآمد به شما می شود در نتیجه گیری هم به دلیل قادر به قرعه کشی برای کوتاه مدت و یا رفتن به پایین ارز بوده است. به عنوان یک قاعده، معامله گران پیش بینی حرکت قیمت را برای چند ساعت در نزدیکی یا برای یک جفت از روز مدت حداکثر. و آنها را با استفاده از پیش بینی های کوتاه مدت برای پایان معاملات سود آور است. همه که حوضچه این سوال که چگونه می توانم پول را در بازار ارز نیازی به دانستن چقدر هزینه های ارزی پس از یک ماه و یا تا پایان سال. توسط راه، برای پیش بینی در ماه است بسیار پیچیده تر از نزدیک ترین روز است. با این حال، استراتژی های بلند مدت نیز در به دست آوردن سود قابل توجهی ارائه شده است که یک رویکرد منطقی اعمال می شود کمک کند.
[h=3]چقدر می تواند بدست می آورم؟[/h] دلایل ذاتی مقدار سود بستگی دارد چه هستند؟
اگر یک سیستم تجاری است به اندازه کافی محتاط، که است که می گویند، آن را تلاش برای دستیابی به طور پیوسته در حال سود دهی در عین حال پایبند احتیاط مناسب و خطر ابتلا به سیستم محدودیت سفت و سخت، سودآوری به طور متوسط ​​در گروهی از معامله گران موفق، توجه به تجربه به دست آورده، ممکن است متفاوت باشد و از 10٪ به80-100٪ در هر ماه.پراکندگی گسترده وجود دارد، چرا که "دو ماه همیشه همان نیست". و به این ترتیب، شما می توانید 1-2 زیاده سودآوری ماه یک سال داشته باشد، کمی بیشتر حداقل ماه سود دهی و در بیشتر قسمت ها به طور متوسط ​​سودآوری (سودآوری بیش از 10٪ است، اما کمتر از 50٪).
علت اصلی برای پردازش چنین پراکندگی قابل توجهی در نتیجه چیست؟ اول از همه، قوی و به طور همزمان به نفع شرایط می تواند رخ دهد بیش از یک بار در روز. اما، یکی دیگر از زمان، شما را برای یک و دو می پردازد و برای یک هفته صبر کنید. علاوه بر این، از هر دو طیف و سرعت به قیمت بالا رفتن یا پایین قابل ملاحظه ای می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، یک معامله به این نتیجه رسید با بهترین قیمت و در حال حاضر مناسب ترین زمان و همچنین با توجه به تمام قوانین تجارت می تواند از 500 دلار در یک بازار وضعیت، و 2000 دلار در یکی از دیگر تولید. بنابراین، اگر روش معامله گر برای معامله ثابت است، نتایج نهایی از شرایط بازار در برخی از راه مشخص است.
درباره تجارت سنگین تر است؟
آیا می توانید مقدار از سود را افزایش دهد؟ و چه راه درست آن را انجام دهد؟ حتی اگر همه چیز نیست کند، اما یک مقدار زیادی بستگی به معامله گران است. بدیهی است که سود به دست آورد، بستگی به مقدار سپرده شده است. اگر سپرده حساب شما بسیار بزرگ است، شما مجبور به استفاده از تاکتیک های معامله امن ترین و از دست بسیاری از معاملات آینده نگر. اگر سپرده حساب شما بزرگتر است، شما می توانید انجام معاملات قابل اطمینان ترین در مقدار قابل توجهی، و تخصیص حداقل مقدار ارز برای معاملات سطح قابلیت اطمینان به طور متوسط​​. این رویکرد اجازه می دهد تا شما را به پا می خیزند، نوار برای سود است. و، البته، محدودیت میزان خطر ابتلا به تحمل نیز نتایج تاثیر می گذارد. معامله گران خود را به مجموعه محدودیت هایی بسته به میزان سپرده و وضعیت مالی شخصی خود را دارد. اگر معامله گر مدیریت حساب سرمایه گذار به عنوان یک قاعده، سرمایه گذار مجموعه محدودیت ها برای معامله گر است.
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  فارکس چیست؟ mohsen 7 1,388 04-05-2013, 10:51 AM
Last Post: mohsenUsers browsing this thread: 1 Guest(s)