Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات تمرین و باشگاه
جای یک تایپیکی که توش بشه در مورد تمرینات و باشگاه باشه خالیه......البته یک جور اسپم سراس ولی تخصصیش نه عمومی
Reply
ما بعد از یک هفته رفتیم باشگاه.....خیلی جالب بود طبق معمول رکورد هامون افت کرد ولی بدنمون خیلی خوب ریکاوری کرد تو این مدت.
Reply
اگر یاری کنه منم امروز میرم یه 6-8 هفته برنامه های خاصی برا خودم دارم کلی پول بی زبون گذاشتم که تو این مدت کوتاه به گ بدم :586821_LaieA_021:
Reply
چرا به گ بدی ؟ بده عمو امیر برات فولیستاتین بیاره ! :586821_LaieA_021:
منم دهم میخوام شروع کنم دوره سه ماهه رو . مقدماتشم مهیاست فقط منتظرم این تعطیلات لعنتی تموم بشه .
Reply
اونکه سر جاشه اما گفتم این سری من نمیتونم بزنم چون دیر میشه ، یه مقداری از گ هم میاد پیش شمای کلاه بردار دیگه البته اگه توش نکنی مکملای مارو شوهر بدی
Reply
نه کل گ رو خودم باید انجام بدم ! اینطوری مزه نمیده :586821_LaieA_021:مولتی حال نمیده !

واقعا از لحاظ باشگاه ضعف داریم ! به جهنم وسائلش که همه اش کج کوله و ناقص و مال زمان دقیانوسه ! رختکنشم خطر جانی داره !!!
وسط رختکن کمد فلزی لق و درب داغون گذاشتن یه تازه وارد نمیدونست اینا به زمین وصل نیستن موقع عوض کردن لباسش به این تکیه داد دیدم ازونور داره میخوره رو یکی دوییدم نجاتش بدم اما خودمم زیرش موندم ! پشت شونه بدجور درد گرفت لباسمو در آوردم به دوستم میگم چی شده میگه هیچی سالمی . وسط تمرین دیدم لباسم میچسپه به تنم و میسوزه دست کشیدم خونی بود ! خدا لعنتشون کنه با این باشگاهشون جر خوردم رفت پی کارش :645220_wacko2:
Reply
ما هم 30 روز تمرین نکردیم دقیقا 20 کیلو و خورده ایی اضافه وزن پیدا کردیم خوشبحال اینا که اکتومورفن ...
هر چی پیتزا و پفک خوردیم بعد تعطیلات باید بسوزونیم
Reply
ما هم که از همه شما باحال تر شهریه باشگاه میدیم اما به بهانه های مختلف نمیریم. وزنمان اضافه نشده زیاد شاید 2 3 کیلو اما تیپ بدنی ما از اون حالت قبلی ( شبیه باتیستا بودم) در اومدم ( شبیه ج/نتی) شدم.اما قرار شد امیر از بی بی واسه من یه پپتاید جدید ( نشیمن تنگ کن اصل) بیاره من بکوبم به بدن که بتونم هفته ای 1 روز برم باشگاه شهریم به فنا نره لااقل . من اگه باشگاهی که میرم مختلط نبود میرفتم هر روز. آخه میرم این زنای همسایه هم میان میشینن سبزی پاک میکنن اونجا راه نیست رد شی بوی تره همه جارو میگیره اون لحظه هست که دوست دارم برم ته باشگاه و در افق محو بشم.
:454913_f_Khodam_c8d
باران باش و ببار نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست .  ( کورش کبیر )

[Image: 176551409165065845_1n.png]
Reply
باشگاه ما به نسبت شهر کوچیکمون خیلی خوبه نو ساخت هست و تو همون مجموعه استخر هم داره البته جدا باید پول بدی برا اعضا کمتره البته
شهریه باشگامونم که سال جدید کشیدن روش یه ذره گرون شده اما بازم می ارزه :دی
آقا یکی بیاد به من اکتومورف حالی کنه انقدر نباید پرهیز کنم از غذاهای چرب و شیرینی و... Smile))) اصن عذاب وجدان میگیرم یه شیرینی میخورم
Reply
ما قبل عید دوره گریگ رو رفتیم ....برای من یکی راضی کننده بود.
الان دارم بدنمو دارم اماده میکنم واسه تمرینای سخت.
دنبال تمرینات وحشی میگردم......کوردوکس یک چند تا لینک داد بشینم ترجمش کنم که فعلا نکردم.
Reply
پسر خالم یه عکس از باشگاهشون تو نیویورک گذاشته کلا افق که میگن ملت توش محو میشن همونجاس
Reply
نمیدونم چرا وقتی شنا و بارفیکس تو خونه تمرین میکنم حس میکنم بدنم خیلی بهتر دم میوفته...باشگاه

هیچ وقت اینجوری دم نمیوفته با اینکه شدیدا سنگین تمرین میکنم...به سرم زده یه استک خفن ردیف کنم

با برنامه شنا و بارفیکس پرفشار ببینم چجوری بالا میام...یا پول میره تو جوی اب یا اگر جواب بده

دیگه باشگاه نمیرم تو خونه تمرین میکنم یسره:42519_999:
[I]...Loading[/I]

[SIZE=4][/SIZE]
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  تمرین در خانه یا باشگاه ؟ Bahram 34 2,642 05-20-2015, 07:38 PM
Last Post: morteza4

Users browsing this thread: 1 Guest(s)