Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات تمرین و باشگاه
دیروز برای اولین بار ۱۰۰ کیلو ۶تکرار اسکوات زدم و ۱۷۰ کیلو پرس پا ۱۲ تکرار زدم. البته واسه دوستان سنگین حساب نمیشه ولی برا منی که ۳ماهه پا کار میکنم خوب بوده. تمرین پا خیلی لذت بخشه چه اشتباهی کردم که پا کار نمیکردم.

Sent from my Lenovo S930 using Tapatalk
Reply
اينقدر فكرم درگيره يه روز لباس جا ميزارم يه روز گوشي امروزم لاكر رو با خودم اوردم خونه كاپشنمو كندم ديدم به دستمه !


[Image: d2c59609e134f9affe46d76950826ecc.jpg]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reply
باشگاهای شماها چقدر مجهز :دی

چند وقت پیش تویاشگاه یه پسر با خودش یک جعبه خرما اورد . قبل تمرین چندتا نوش جان کرد . بعدش هر حرکتی انجام میداد دوتا خرما مینداخت بالا :دی تو طول تمرین یک جعبه خرما تمام کرد! الگو این بنده خدا کی بوده نمیدونم ولی دم معدش گرم :دی خیلی خوب باهاش راه میاد :دی
مرا به هيچ بدادى و من هنوز برآنم
كه از وجود تو مويى به عالمى نفروشم
http://www.atizo.se/shop/
Reply
1364648, post: 114286, member: 43 Wrote:باشگاهای شماها چقدر مجهز :دی

چند وقت پیش تویاشگاه یه پسر با خودش یک جعبه خرما اورد . قبل تمرین چندتا نوش جان کرد . بعدش هر حرکتی انجام میداد دوتا خرما مینداخت بالا :دی تو طول تمرین یک جعبه خرما تمام کرد! الگو این بنده خدا کی بوده نمیدونم ولی دم معدش گرم :دی خیلی خوب باهاش راه میاد :دی
منم همچین موردی مشاهده کردم طرف یه ست اسکات میزد دوتا خرما میخورد
مواردی هم شنیدم مبنی براینکه طرف حسابی مست وپاتیل ونئشه میکنه بعد میره تمرین
بوی الکلش هم گاو رو به یورتمه رفتن وادار میکنه
انصافا همچین ادمایی حقشونه استروئید ومکمل فیک رو با اشتیاق استفاده کنن
عاقلان نقطه پرگار وجودند
عشق داند که در این دایره سرگردانند
Reply
اینا حرفایه افراد شاخ/گولاخ/ کلا کساییه که % لاتیشون بالاست این نطق ها رو برای نوچه هاشون میکنن اونهام با جونو دل سرلوحه زندگیشون میکنن :p
و این مفاهیم عمیقو به بقیه افراد انتقال میدن
                          عجله براي زود رسيدن حالا كه زود رسيدم/ ميبينم اينجا كه بدتره
Reply
یکی از مربیای باشگاه ما 5 شنبه ها خرما خیرات میکنه داخل باشگاه...بعد به همه تعارف میکنه...توی دستشویی هم باشی میاد تعارف میکنه! داری وزنه میزنی میاد تعارف میکنه!!
لامصب آدم روش نمیشه برنداره!مجبورم بردارم بندازم دور.جدای از اینکه حین تمرین درست نیست مصرفش.. دستای آدمم کثیفه توی اون لحظه آخه! وزنه ها به شدت آلوده ست! نمیدونم چرا اینو نمیفهمن!
بابا بذار روی میز هر کی بخواد تمرینش که تموم شد میاد برمیداره...تازه مفید هم هست بعد تمرین!
Reply
Bahram, post: 115154, member: 1036 Wrote:...
نه تنها من، بلکه بسیاری از ورزشکاران دیگر از دارو استفاده می کنند. چه بسیار از آنها اراده ای پولادین داشته و توان این را دارند که رژیم های غذایی سخت را اجرا کنند و اشتهای خوردن غذاهای خوشمزه را مهار کنند و افسار نفس خود را در دست بگیرند... چه بسیاری از آنها تمریناتی سخت و طاقت فرسا که بسیاری حتی توان یک روز انجامش را ندارند، طی ماه های مداوم بدون وقفه اجرا کرده و هرگونه درد و رنج و خستگی را به جان می خرند و بسیاری نیز به استقبال آسیب های جسمانی می روند، ولی باز هم به پیش می روند و باز هم نمی ایستند و صد البته پاداش چنین رنج هایی، می تواند دست یابی به اندامی دیوانه کننده و مسحور کننده باشد... هرگاه هرکاری کرده ام، سعی در پنهان کاری نداشته ام و اگر دلم سیگار خواسته است، در جمع کشیده ام، و اگر بنا بر مصرف دارو بوده، نخواسته ام دروغ بگویم و همچون خیلی ها، خودم را به پپتاید و استروئید ببندم و ادعای طبیعی بودن داشته باشم... بسیاری هستند که نه جربزه تمرینات مداوم را دارند، و نه اراده اینکه شکم چرانی نکنند و نه ریسک استفاده از داروها را می پذیرند و این دلقک ها هرگاه شخصی با هیکل مناسب را می بینند، فوراً تمامی تلاش های وی را به زیر سوال برده و تمامی دستاوردهایش را به دارو نسبت می دهند و خنده دار تر آنکه می گویند اگر ما هم دارو می زدیم چنین بودیم... (اگر چنین نگویند آنگاه با عقده حقارت خود چه کنند؟) کما اینکه عده ای نیز بوده و هستند که از آنجا که اراده ای پولادین دارند، بدن هایی زیبا را بدون دارو در مدت زمان طولانی تری ساخته اند (همانند دوست عزیزمان پویا و جناب Iced Earth) و از آنجا که شعور بالایی نیز دارند، تلاش های کسی که از دارو نیز استفاده کرده را به زیر سوال نمی برند چرا که از تمامی سختی های این ورزش آگاه بوده و هستند. در اینجا درود می فرستم به هر ورزشکاری که اراده پولادین داشته و با دارو و بی دارو، در تلاش است که بدن و فیزیک خود را به اوج کمال زیبایی برساند.
چند وقت پیش میخواستم اینجا یه خاطره بنویسم از باشگاه، زیاد بود و شاید نمیشد مطلب رو برسونم، بخاطر همین بیخیال شدم. این پست بهرام جان باعث شد تجدید نظر کنم.
چند هفته پیش بود داشتم آخر شب تمرین میکردم و فقط دو سه نفر مشغول تمرین بودیم توی باشگاه. یکیشون هم مسئول ثبت نام باشگاه بود که بغل دستم مشغول بود و من گفتم (برای اولین بار کلا تا حالا) بذار بپرسم ببینم چی مصرف میکنن که اینقدر زود و خوب رشد میکنن. چون این بنده خدا سر جمع شاید حدود 6 ماهه که اومده اینجا کار میکنه و قبلش هم اصلا ورزشکار نبود. مدتیه داره ورزش میکنه و از تناسب هم خارج شده البته و دستها و سرشونه هاش دیگه کم کم داره میره به سمت دستهای فیل هیث!!! حجیم و پر رگ و خوش تراش!
ازش پرسیدم و گفتم چند سالیه دارم طبیعی ورزش میکنم اما بدم نمیاد یه دوره برم. شما چی مصرف میکنی؟
یه کم ابرو ها رو خم و راست کرد و گفت آمینو، چند ثانیه مکث کرد گفت گلوتامین، ممممممممممممممممم سلتچ! همینا فقط.
خواستم بگم باشه آفرین. نخوردیم نون گندم اما دیدیم دست مردم، مسخره تهش بگو نمیخوام یا نمیتونم بگم. چرا جواب چرند میدی!!! هیچی نگفتم و بیخیالش شدم.
خودش اومد دوباره ادامه داد که: نه، آخه من یه مدت دور از تمرین بودم، بدنم آماده رشد بود و تشنه! 8 سال ورزش نکرده بودم. قبلش هم 3 سال تمرین مشتی داشتم. حالا باز برو پیش آقا ... راهنماییت کنه که من از اون برنامه میگیرم!
توی ذهنم داشتم فکر میکردم آخه تو که 23،24 سالت بیشتر نیست، 8 سال پیش حدودا 16 ساله بودی، اون سه سالی هم که تمرین کردی احتمالا خاله بازی بوده نه تمرین. 8 سال هم نمیگن بی تمرینی، من بهش میگم لمپن بودن. هر خری هم که دوره استروئید سنگین برای کسی که 6 ماه نیست تمرین میکنه تجویز کرده و بهش فروخته فقط یه عوضی پول دوست و بی ارزشه.
از اونجایی که من کلا آدم سر به زیری هستم هیچی نگفتم و تمرینم رو کردم و رفتم.
دو سه روز گذشت توی رختکن یکی داشت از استروئید بد میگفت، به این پسره هم گفت که تو هم بیا قاطی ما پاکها و شوخی میکردن. پسره برگشت گفت نه، یه سریا آخه یه زرزرهایی کردن! باید پوزشونو بزنم. باز داشتم فکر میکردم بهش بگم تو که فقط با سلتچ! اومده بودی بالا!؟ بنازم به این انگیزه و روحیه ورزشکاری و پهلوونی. یه سریا زرزر کردن، تو خودتو با استروئید خفه میکنی که دیگه زرزر نکنن!!!!؟ خدا عقل بده.
هر چیزی جایی داره. تقریبا همه ماهایی که وزنه میزنیم، طرفدار بیتو بودیم و هستیم. رقابتهای فیزیک و بادی کلاسیک و مسترالمپیا رو دوست داریم و دنبال میکنیم.
مشکل استروئید اینه که دست هر ننه قمر بی سوادی هست. مثلا همین بهرام خان ما، تهشو در آورده انقدر خونده و تحقیق کرده و پرس و جو کرده. زحمتهاش رو هم کشیده، فکر پاکسازی و نگهداری و ... هم کرده. قصد و هدفش هم حرفه ایه. اتفاقا خیلی هم خاکی و بی ادعاست. اکثر ورزشکارهای حرفه ای بی ادعا و افتاده هستن. اونهایی هم ادعا دارن محبوبیت ندارن. آدم حرفه ای هم که با استروئید تمرین میکنه قطعا تمرینش از بدنساز طبیعی سنگین تر و سخت تره. قطعا زحمت بسیار بسیار زیادی میکشه، از ریسک سلامتی گرفته، سختی تمرین، نگهداری، پاکسازی، تغذیه اصولی و ...
اما باشگاههای بدنسازی پر شده از یه مشت بچه کله پوک و کله خراب که هیچی حالیشون نیست و فقط بدون زحمت (از اونجا که بیش از 90درصدشون نامتناسبن) هیکل گنده میکنن و ادعا دارن.
همه برای یه قهرمان رالی یا فرمول1 احترام قائلن، اما اگر همین آدم توی خیابون و بزرگراه لایی کشی بکنه و بد رانندگی بکنه، همه فحشش میدن. داستان استروئید هم وقتی از رقابت حرفه ای خارج میشه و افراد ناشی و تازه وارد آماتور به زور استروئید و کورتون گنده میشن همینه.
Reply
درود بر شما حرف دل من رو زدی پویاجان. از لطف و محبتت هم ممنونم. متاسفانه خود من هیچ جا به اندازه باشگاه هایی که میرم، لات و الوات ندیدم. اکثراً هم به صورتی افسارگسیخته دارو استفاده می کنن و واقعاً هم هیچ قصد و هدفی ندارن جز گنده شدن و ایجاد ارعاب و خود نمایی و عقده گشایی... نگاهشون به همه از بالا به پایین هست و زورشون میاد به کسی احترام بذارن و احترام گذاشتن دیگران رو هم دال بر ترس و همچنین هیبت خودشون میدونن. خوشبختانه چه وقتی که 70 کیلو بودم چه الان، هیچ وقت این قشر رو به آدم حساب نکردم و نه دلم خواسته باهاشون قاطی بشم و نه حتی در حد سلام علیک رابطه ای داشته باشم... دقیقاً هم به نکته خوبی اشاره کردی، می بینی به معنی واقعی کلمه تمام سال رو توی دورن (اغراق نمی کنم) ولی کسی ازشون میپرسه با پررویی تمام میگن طبیعی کار کردیم که فقط بگن یه علم "خفیه" ای داریم و اگه میخوای مثل ما بشی، بیا پیش ما که 2-3 سال به جز پول برنامه هایی که آخر بی سوادیه، انواع و اقسام داروهای تقلبی رو توی پاچت فرو کنیم و آخرش هم یا ناقص بشی یا روانه گورستان. چنین افرادی و چنین قشر بی شخصیتی با قاتل تفاوتی ندارن و به راستی در خور بدترین برخورد ممکن هستن.
به روز نبرد آن یل ارجمند... به تیغ و خنجر به گرز و کمند
برید و درید و شکست و ببست... یلان را سر و سینه و پا و دست
Reply
کسایی که این کارارو میکنن حتی حال اینکه همین ۴خط شما رو بخونن ندارن! فقط با دهن بینی و حرف این و اون اقدام به کاری میکنن. به یکی از اشناها که تازه میاد باشگاه و بچه مایه داره میگم از جایی که میخوای پروتیین بگیری نمیتونه مطمین باشه. پول رو خرج میکنی هدرش نده. کلی توضیح دادم که جنس بی بی میارنو فلان. بعد جو گرفته که اقا باشه پس هماهنگ کن من پولشو بزنم فقط سریع هاااا. بعد فرداش ازش خبری نشده. رفته ۲جمله از پروتیین فروشه شنیده قانع شده! حالا باز من بگم میاد انور!! حال اینم ندارن روزی ۱ربع مطالعه بکنن. فقط میگن یکی بگه ما چیکار کنیم! راحتتتت

Sent from my Lenovo S930 using Tapatalk
Reply
70% کسایی که میان باشگاه یا مطالعه در مورد این ورزش نمیکنن یا مکمل هایی که میخورن اصل نیست یا بدون هدف استروئید مصرف میکنن ( تازه اونم استروئید های تقلبی! )
یا اصلا نمیرن حرکاتی که میخوان بیان باشگاه بزنن رو سرچ بزنن صحیحش رو ببینن!
همین کراس سینه رو توی باشگاه ما مثلا 30 نفر میزنن هر 30 نفر 30 جور مختلف میزنن...یکی خم میشه..یکی نمیشه...یکی پاها رو میاره جلو...یکی میبره عقب..یکی دستا رو میاره تا خا....یکی دستا رو میبره جلو سینه...یکی تا زیر شکم...یکی تا روبه روی صورت!!! خلاصه یه وضعیه.
یکیو دیدم داره سیم کش قایقی میزنه...هیکل و قدش 3 تای من بود..وقتی سیم کش رو به سمت خودش میاورد کمرش رو تا عقب خم میکرد...بعد کمرو میبرد جلو :دی
چند بار خواستم برم بهش بگم برادر این حرکتی که میزنی فقط وزنه جابه جا کردنه ها! کمرت رو صاف نگه دار وقتی سیم کش رو Pull میکنی....حالا موقع Push کاری نداریم که هم میشه صاف بود هم میشه کمی خم شد رو به جلو ولی دیگه موقع PULL که میای عقب فشاری روی عضلات زیر بغل و پشتت نمیاد!
ولی دیدم طرف 3 برابر منه! گفتم الان بهم میخنده.
Reply
بادیدن همچین مواردی که هممون دیدیم واینجا هم نقل کردیم من کاملا به عامه مردم وجامعه وپزشک ها ومسئولین واستادان دانشگاه و اون کارگر ساختمون تا مسئولین ورزش وغیره کاملا حق صد در صدی میدم که نظر بدی درباره این ورزش داشته باشن
چرا که اگر خودمم این ورزش رو دنبال نمیکردم واز چندو چونش خبر نداشتم خیلی نظر مساعدی نسبت بهش نداشتم بادیدن همچین مواردی و مخصوصا فوت هایی که بخاطر استفاده نابجا از دارو یا جنس تقلبی اتفاق افتاده واقعا انسان رو بدبین میکنه
اگر کمی از دید بیرونی به داخل جامعه پرورش اندام نگاه کنیم ماهم به اون نتیجه ایی می رسیدیم که ملت رسیدن واز این بابت بهشون حق میدم ودیگه موضع گیری نمیکنم در مقابل چنین افرادی
عاقلان نقطه پرگار وجودند
عشق داند که در این دایره سرگردانند
Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  تمرین در خانه یا باشگاه ؟ Bahram 34 4,229 05-20-2015, 07:38 PM
Last Post: morteza4
  ایا شما هم در باشگاه یک دیوانه هستید ؟؟ Majid 115 12,123 06-24-2014, 09:27 PM
Last Post: yasiii
  نام مناسب برای باشگاه amiN 16 2,206 06-14-2013, 03:09 PM
Last Post: amiNUsers browsing this thread: 1 Guest(s)