Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غواصی در آب های شگفت انگیز کیش
#1
غواصی در آب های شگفت انگیز کیش
یکی از پر طرفدارترین و هیجان انگیز ترین تفریحات کیش غواصی می باشد . دریای کیش با وجود ردیف های مرجانی زیبا و همچنین آبهای زلال و شفاف مکان بسیار مناسبی برای غواصی می باشد به همین دلیل از بزرگترین مراکز آموزشی و تفریحی غواصی کشور در کیش قرار دارد.  برای غواصی تفریحی در کیش نیاز به آموزش ها ی تخصصی وجود ندارد بلکه هر یک از گردشگران می توانند با 20 دقیقه آموزش غواصی را تجربه کنند. در سایت های شرقی جزیره کیش وجود مرجان های بسیار زیبا و موجودات دریایی کم نظیر و همچنین عمق کم دریا مسافران زیادی را برای غواصی به خود جذب کرده است. همچنین می توانید در دوره های آموزشی غواصی کیش شرکت کنید و یا با شرکت در تور های یک روزه قواصی که هر 365 روز سال برکزار می شود خاطرات خوبی را در سفر با تور کیش رقم بزنید.
undefinedغواصی در کیش برای بانوان
در ادامه مطلب شما را با برخی  از سایت های غواصی مختلف در کیش آشنا می کنیم.
سایت غواصی بیگ كورال کیش:
یکی از سایت های غواصی جزیره کیش که در شرق جزیره واقع شده سایت بیگ کورال و ژوراسیک پارک است. ردیف های مرجانی در این سایت بسیار زیبا و خیره کننده می باشد همچنین موجودات آبزی متنوعی در این زیست گاه وجود دارد. عمق در یا به هنگام مد 6 متر و یا 8 متر می باشد و به هنگام جزر 5 متر می باشد.  می توانید از مراکز غواصی موجود در جزیره و یا قایق های غواصی به این سایت برسید . و یا به ساحل هتل سیمرغ رفته و از آنجا به سایت بیگ کورال روید.
undefinedغواصی در کیش قیمت
سایت غواصی ساترن کرک کیش:
یکی دیگر از سایت های غواصی در کیش سایت ساترن کرک کیش و یا شکاف جنوبی می باشد که به دلیل مسیر دور کمتر مورد استقبال قرار می ___د . و به دلیل عمق زیاد و جریان آب برای افراد مبتدی مناسب نمی باشد .این قسمت از شکافی تشکیل شده است که تا عمق 22 متری ادامه دارد و در آن موجوات دریایی مانند باراكودا، بلك تیپ و خفاش ماهیان وجود دارد.
undefinedغواصی در کیش عکس
سایت غواصی کشتی داما :
در سال 1384 یک کشتی باربری که موتور خانه آن را آب فرا گرفته بود در شب های پاییزی غرق شد و به زیستگاه مصنوعی برای موجودات دریایی  و به یکی از سایت های غواصی کیش تبدیل شد . ورود به این کشتی که به پهلوی راست خود خوابیده از میان پنجره امکان پذیر است و تجربه منحصر به فردی برای گردشگران می باشد . این کشتی که در عمق 30 متری قرار دارد . زیست گاه موجودات دریایی مانند خفاش ماهیان، باراکودا ، انواع سنگسر، سرخو و نیز اژدرماهیان و مرجان های دریایی شده است.  و بهترین مکان برای آموزش تخصصی غواصی برای کشتی های غرق شده می باشد . رفتن به این سایت با قایق غواصی امکان پذیر است .
undefinedهزینه قواصی در کیش
سایت غواصی کلبه هور کیش:
سایت قواصی کلبه هور در دماغه غربی کیش قرار دارد . و زمانی که بادهای شرقی غواصی در شرق کیش را سخت می کند برای غواصی مساعد می باشد. کف دریا صخره ای می باشد و دارای آبزیانی مانند هامور ، سرخو ، سنگسر ، انواع صدفها و لاکپشتها است. همچنین غار کوچکی به طول 5 متر وجود دارد که عبور از آن در هنگام مد بسیار هیجان انگیز است. عمق این سایت حدود 8 متر می باشد.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)