Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون درباره برنامه های bb.com
سلام خدمت دوستان ...
یک سوال داشتم خواستم نظراتتون رو در مورد پلن های تو سایت bb بدونم؟؟ مثلا اینا
Projectmass
living large
برنامه های kriss
blueprint
Bigman campous
get swole
rsp chisled
shourtcut to shred
من میخوام این برنامه هایی که گفتمو برم منتها اول عضله سازی بعد هم 14 هفته چربی سوزی بنظرتون اول کدومو هارو برم ؟؟ کلا نظرتون در مورد برنامه هاش چیه ؟
Reply
راستی اگر برنامه های تمرینی خوبی دارید یا دیدید تو سایت bb اینجا بگید استفاده کنیم
Reply
چند روز در هفته باشگاه ميري ؟ اينا يه سريشون ٤ روزه هست يه سري ٥ روزه و ٦ روزه هم داره .
سابقه تمرين ؟
اينا هر كدوم ٢-٣ ماه زماان ميبره اجراش . چند وقت مي خواي حجم بري؟ و ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
[SIZE=6][SIZE=5][SIZE=4]انسان ها نادان به دنیا می آیند نه احمق، آنها توسط آموزش و پرورش احمق می شوند

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
اول یکم از سابقه تمرینی بگم :
من الان 18 سالمه من وقتی دوم دبیرستان بودم از تابستونش رفتم باشگاه بعد اون هم تا حدود اذر ماه رفتم بعدش 1 ماهی دور بودم از تمرین ولی بهمن رو رفتم ولی بعد اون بخاطر مشکلاتی نتوستم باشگاه برم ولی کمو بیش تمرین تو خونه رو داشتم ولی دوباره تابستون شروع کردم 3 ماه رفتم ولی باز 9 ماه کلا از باشگاه دور بودم ولی بازم تمرین تو خونه رو داشتم .. حالا هم 2 ماهی هست تمرینو از سر گرفتم (مدت هایی که باشگاه نمی رفتم تمرین تو خونه رو حفظ کردم)
-----------------------
بگذریم از اینا من الان 75 کیلو هستم میخوام تا 85 کیلو بالا بیام بعد 14 هفته با برنامه های شرت کات تو شرد و rsp chisled درصد چربی رو پایین بیارم . و برای حجم گرفتن عجله ایی ندارم .. در ضمن اینم بگم که من تاحالا هوازی بصورت مداوم و جدی نرفتم و اکتومورفم و غذا زیاد میخورم + اینکه قبل بدنسازی 46 کیلو بودم و میخوام ترجیحا برنامه هارو این شکلی بچینم :
projctmass
kriss musle building program
living large
get swole
shourtcut to shred
rsp chisled
Reply
یک سوال دیگه هم دارم نظرتون در مورد تمرین کردن با درد عضلانی چیه ؟؟ مفیده ؟ مضره؟ باعث تخریت و ریزش عضلانی میشه ؟
یک جا جیم استوپانی گفته بود تمرین با درد عضلانی (برنامه شرت کات تو شرد) مشکلی نداره و میتونه حتی باعث ریکاوری هم بشه ؟؟ ایا این صحت داره ؟؟؟ و اینکه اگه با درد عضلانی تمرین کنیم چی میشه ؟ و اگه یک روز سینه زدیم فرداش عضله های کمکی دیگه مثل پشت بازو یا سرشانه درد داشته باشه درسته که فرداش پشت بازو یا سرشونه تمرین بدیم یا مثلا اگه تو روز زیربغل به کول فشار بیاد فرداش سرشانه با کول باشه مشکل داره ؟؟
Reply
با این سابقه تمرین پروجکت مس و مخصوصا اون برنامه گتین چندان بدردت نمیخوره،به نظرمن از یه چیزی مثل شورتکات تو سایز شروع کن و پروجکت مس آخرین چیزی باشه که برای حجم امتحان میکنی.
میشه با درد عضلانی تمرین کرد اما بهترین حالت ممکن اینه که اگر بین دو تمرین یک عضله هنوزعضله ریکاوری نشده با یه سری راهکار مثل کشش بعد تمرین و گرم و سرد کردن و ماساژ و رولر کردن و بهبود خواب و تغذیه و مکمل سعی بشه زمان ریکاوری کوتاهتر بشه.
Reply
فکر کنم کامل پست اولمو نخوندی من درسته تمرینم مقطعی بوده ولی کاملا قطع نشده حتی تو اون موقع ها رژیم غذاییم هم سعی کردم حفظ کنم .. الان هم برنامه شورت کات تو سایز رو دارم همینجوری میرم تا یکم اماده شم برای تمرینای سنگین تر ... (فاز دوم هفته دوم هستم)
Reply
mohammad_hh, post: 105909, member: 381 Wrote:اول یکم از سابقه تمرینی بگم :
من الان 18 سالمه من وقتی دوم دبیرستان بودم از تابستونش رفتم باشگاه بعد اون هم تا حدود اذر ماه رفتم بعدش 1 ماهی دور بودم از تمرین ولی بهمن رو رفتم ولی بعد اون بخاطر مشکلاتی نتوستم باشگاه برم ولی کمو بیش تمرین تو خونه رو داشتم ولی دوباره تابستون شروع کردم 3 ماه رفتم ولی باز 9 ماه کلا از باشگاه دور بودم ولی بازم تمرین تو خونه رو داشتم .. حالا هم 2 ماهی هست تمرینو از سر گرفتم (مدت هایی که باشگاه نمی رفتم تمرین تو خونه رو حفظ کردم)
-----------------------
بگذریم از اینا من الان 75 کیلو هستم میخوام تا 85 کیلو بالا بیام بعد 14 هفته با برنامه های شرت کات تو شرد و rsp chisled درصد چربی رو پایین بیارم . و برای حجم گرفتن عجله ایی ندارم .. در ضمن اینم بگم که من تاحالا هوازی بصورت مداوم و جدی نرفتم و اکتومورفم و غذا زیاد میخورم + اینکه قبل بدنسازی 46 کیلو بودم و میخوام ترجیحا برنامه هارو این شکلی بچینم :
projctmass
kriss musle building program
living large
get swole
shourtcut to shred
rsp chisled

Amir Jafary, post: 105913, member: 36 Wrote:با این سابقه تمرین پروجکت مس و مخصوصا اون برنامه گتین چندان بدردت نمیخوره،به نظرمن از یه چیزی مثل شورتکات تو سایز شروع کن و پروجکت مس آخرین چیزی باشه که برای حجم امتحان میکنی.
میشه با درد عضلانی تمرین کرد اما بهترین حالت ممکن اینه که اگر بین دو تمرین یک عضله هنوزعضله ریکاوری نشده با یه سری راهکار مثل کشش بعد تمرین و گرم و سرد کردن و ماساژ و رولر کردن و بهبود خواب و تغذیه و مکمل سعی بشه زمان ریکاوری کوتاهتر بشه.

mohammad_hh, post: 105930, member: 381 Wrote:فکر کنم کامل پست اولمو نخوندی من درسته تمرینم مقطعی بوده ولی کاملا قطع نشده حتی تو اون موقع ها رژیم غذاییم هم سعی کردم حفظ کنم .. الان هم برنامه شورت کات تو سایز رو دارم همینجوری میرم تا یکم اماده شم برای تمرینای سنگین تر ... (فاز دوم هفته دوم هستم)
محمد جان با سوال دیگه ای که توی تاپیک دیگه پرسیدی دیگه شکم به یقین تبدیل شد. زیادی ساده میگیری.
اول اینکه میدونی اینهایی که گفتی دقیقا چقدر طول میکشه انجامشون؟ من 4 برنامه ام دقیقا یک سال طول کشید. توی این مدت هم فراز و نشیبهای زیادی خواهی داشت، چه روانی، چه جسمی.
ضمنا باید همیشه به ندای بدنت گوش بدی. خیلی وقتها رفتار بدن با چیزی که توقع داری متفاوته و باید استراتژیت رو مطابق میل و خواستش و گاهی هم برخلاف میلش تغییر بدی.
در مورد برنامه get swole اطلاعی ندارم. اما برای حجم، اول از همه همین برنامه شرتکات تو سایز رو تمومش کن. با دقت تمرین کن و نه سرسری. نمیدونم چرا حس نمیکنم که بدنت توی آمادگی مناسبه و اهدافت واقع گرایانه! احتمال کمی میدم که با تمرین توی خونه تونسته باشی آمادگی بدنی رو بهترین شکل حفظ کرده باشی. بنابراین باید این برنامه ها رو به ترتیبی بچینی که مرتب آمادگی جسمانیت بالا و بالاتر بره.
پیشنهادم اینه:
Shortcut to size
living large
Y3T
projctmass
shourtcut to shred
rsp chisled
صد البته اجرای اینها شاید زمانی بیش از یک سال و نیم طول بکشه و امیدوارم هدفگذاریت واقعی و واقعگرایانه باشه. همیشه خودت رو برای چشم انداز سخت تر و پایینتر آماده کن تا اگر نتیجه مطلوب شد، باعث انگیزه مضاعفت بشه و اگر نتیجه کم شد خیلی آسیب انگیزشی نبینی. در کل اگر با یه تغذیه تمیز و تمرین خوب و استراحت کافی پیش بری اگر اکتومورف باشی ممکنه زیاد به چربی سوزی احتیاج پیدا نکنی. از بادی آنالیز هم حتما بهره ببر. اما مشخصا تمریناتت رو سرسری گرفتی. من شخصا هیچ وقت برنامه ای رو، مخصوصا چنین برنامه های رده بالایی رو همینجوری اجرا نکردم تا ببینم چی میشه (جوری که شما میگی) همیشه با انگیزه به جنگ وزنه های باشگاه رفتم و به سختی شکستشون دادم. همیشه تا آخرین حد قدرت یا نزدیک به آخرین قدرت تمرین کن. درد عضلانی هم خوبه، اما به مقدارش. در کل اگر درد عضلانی طولانی بشه یعنی ریکاوری بطور درست انجام نشده. شخصا با سنگینترین تمرینها هم نمیذارم بیش از 48 ساعت (ماکزیموم) درد عضلانی داشته باشم و تمرین در این بازه زمانی برای عضله هدف یعنی به باد دادنش. این قضیه شامل عضله متقابل یا مشابه هم میشه (مثل سینه و پشت بازو که گاها فشار بطور ایزوله روی یکی از اونها نیست، یا زیربغل و جلوبازو)
Reply
ممنون از توضیحت پویا جان ولی یعه نکته هست اینه که من تمرین چه حال نداشته باشم چه داشته باشم اخرین توان و زور بدنم رو بکار میبرم و همیشه هم سعی میکنم شدت تمرینم عالی باشه در مورد شرت کات تو سایز هم چون بعد کنکور برگشتم به تمرینات و امادگی بدنیم خوب بود و تونسته بودم با تمرین تو خونه مقدار عضلاتم رو که براش زحمت کشیدم حفظ کنم و کمی بالا بردم (تو این 9 ماه 6 7 کیلو وزن هم گرفتم البته نه چربی) .
بهرحال چون میخوام بدون دارو ها به این ورزش بپردازم میخوام با یک برنامه ریزی خوب توده عضلانیم رو اضافه کنم .در مورد زمان برنامه ها هم میدونم که بعضی هاشون سه ماه هم طول میشه و من هم عجله هم ندارم چون تا اینجایی هم که زحمت کشیدم بدن 46 کیلویم رو که تو اون زمان با وجود 46 کیلو چربی هم داشتم تونستم به 75 کیلو با چربی کمتر از اون موقع برسونم عجله ایی هم نداشتم فقط میخوام برنامه ریزیم دقیق باشه و lean mass وزن بگیرم ...
Reply
mohammad_hh, post: 106140, member: 381 Wrote:ممنون از توضیحت پویا جان ولی یعه نکته هست اینه که من تمرین چه حال نداشته باشم چه داشته باشم اخرین توان و زور بدنم رو بکار میبرم و همیشه هم سعی میکنم شدت تمرینم عالی باشه در مورد شرت کات تو سایز هم چون بعد کنکور برگشتم به تمرینات و امادگی بدنیم خوب بود و تونسته بودم با تمرین تو خونه مقدار عضلاتم رو که براش زحمت کشیدم حفظ کنم و کمی بالا بردم (تو این 9 ماه 6 7 کیلو وزن هم گرفتم البته نه چربی) .
بهرحال چون میخوام بدون دارو ها به این ورزش بپردازم میخوام با یک برنامه ریزی خوب توده عضلانیم رو اضافه کنم .در مورد زمان برنامه ها هم میدونم که بعضی هاشون سه ماه هم طول میشه و من هم عجله هم ندارم چون تا اینجایی هم که زحمت کشیدم بدن 46 کیلویم رو که تو اون زمان با وجود 46 کیلو چربی هم داشتم تونستم به 75 کیلو با چربی کمتر از اون موقع برسونم عجله ایی هم نداشتم فقط میخوام برنامه ریزیم دقیق باشه و lean mass وزن بگیرم ...
خوبه. حواست به تغذیه هم باشه و پروتئین کافی به بدن برسونی. استراحت مناسب هم داشته باشی همه چیز عالیه.
Reply
شرت کات تو سایز الان دارم میرم بنظرت قبل این ها برنامه برنامه دوریان یتس رو برم چون میخوام پولم رو جمع کنم کمی مکمل هم استفاده کنم واسه همین احتمال داره تا مکمل هام رو بگیرم یک مدتی طول بکشه میخوام برنامه دوریان استارت بزنم بعد این برنامه الان بنظرت خوبه ؟؟ و اینکه بنظرت برنامه هارو به همین تریتیبی که گفتی برم خوبه دیگه ؟
Reply
mohammad_hh, post: 106142, member: 381 Wrote:شرت کات تو سایز الان دارم میرم بنظرت قبل این ها برنامه برنامه دوریان یتس رو برم چون میخوام پولم رو جمع کنم کمی مکمل هم استفاده کنم واسه همین احتمال داره تا مکمل هام رو بگیرم یک مدتی طول بکشه میخوام برنامه دوریان استارت بزنم بعد این برنامه الان بنظرت خوبه ؟؟ و اینکه بنظرت برنامه هارو به همین تریتیبی که گفتی برم خوبه دیگه ؟
لینک برنامه دوریان یتس رو بذار ببینمش چی هست. یادم نیست.
به نظرم نه، لزومی نداره برنامه رو نیمه کاره ول کنی. تا انتها ادامه بده. ورزشت رو هم به مکمل مشروط نکن
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)