Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روغن ام سی تی
mct یا medium chain fatty acid
چربی های ساخته دست بشر هستندکه از پروسس شدن روغن پالم و روغن نارگیل به دست می آیند. این روغن ها به عنوان دارو استفاده می شوند یا به همراه دارو در درمان بیماری هایی مثل اسهال، استئوره (عدم جذب چربی) ، سلیاک، بیماری های کبدی، و بیماری های جذبی استفاده می شوند.

این روغن ها همچنین در سندورم های روده کوچک، شرایط حاد ریوی به نام شیلوتوراکس، در درمان بیماری های کیسه صفرا، ایدز، فیبرزو سیستیک، بیماری آلزایمر استفاده می شوند.

ورزشکاران گاهی از این روغن ها برای حمایت تغذیه ای خود استفاده می کنند. به منظور کاهش چربی بدن و افزایش میزان توده عضلانی.

این روغن ها به عنوان منبع چربی در تغذیه وریدی بیماران (TPN) به کار می روند.

این منبع چربی برای بیمارانی است که نمی توانند بقیه چربی ها را تحمل نمایند و یافته ها نشان می دهد می توانند در پیشگیری از آلزایمر مفید باشند.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Reply
ازين كسي جايي ديده ؟ جالبه برند مكملي ترك و اليمپ كه ازشون متنفرم دارنش !

[Image: 6840d64ad37b7ad5f6780ff24ec24732.jpg]
[Image: 25df0297252f0b75ec06803878509366.jpg]

Reply
یکی دو سال پیش توکلیان اولتیمیتش رو داشت . الان نمی دونم
[SIZE=6][SIZE=5][SIZE=4]انسان ها نادان به دنیا می آیند نه احمق، آنها توسط آموزش و پرورش احمق می شوند

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
از بی بی بخر
مرا به هيچ بدادى و من هنوز برآنم
كه از وجود تو مويى به عالمى نفروشم
http://www.atizo.se/shop/
Reply
1364648, post: 111450, member: 43 Wrote:از بی بی بخر
امیر و از بی بی خریدن ؟؟؟؟؟ امیر خیلی زحمت بکشه مکمل هاشو از شهریار می خره . تازه اگه زحمت بکشه .
[SIZE=6][SIZE=5][SIZE=4]انسان ها نادان به دنیا می آیند نه احمق، آنها توسط آموزش و پرورش احمق می شوند

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
[ATTACHMENT NOT FOUND] [ATTACHMENT NOT FOUND]

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
چرا سوپرماركت ها ندارن ؟ انگار بيشتر جنبه مكملي و دارويي داره من فكر ميكردم مثل هر روغني بيشتر جنبه غذايي و خوراكي داره و تو سوپرماركت بايد باشه

Reply
KURDOX, post: 111454, member: 1 Wrote:چرا سوپرماركت ها ندارن ؟ انگار بيشتر جنبه مكملي و دارويي داره من فكر ميكردم مثل هر روغني بيشتر جنبه غذايي و خوراكي داره و تو سوپرماركت بايد باشه

یه جوری تو مایه های این روغن ها که باهاش غذا می پزن ؟؟؟

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
نه خوب مثل اينه با فيش اويل غذا بپزي اما به هر حال از پروسس روغن هايي كه تو مغازه ها هست ساخته شده اميدوار بودم دسترسي بهش راحت باشه

Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)