Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زيباترين رنگ اميزي هاي طبيعي خدا
#1
یک پزشک: طبیعت برای نشان دادن زیبایی هایش نیازی به ادیت و فتوشاپ ندارد . آنقدر مکان های چشم نواز و مسحور کننده در کشور خودمان و نقاط مختلف جهان وجود دارد که مطمئنا خیلی از آنها را تابه حال در عمرمان ندیده ایم . مکان هایی که خوشبختانه پای آدم ها به آنجا کشیده نشده و همچنان بکر مانده اند . آلوده نشده اند و جایشان را به ساختمان ها و برج های سر به فلک کشیده نداده اند . کاش می شد این ها را همیشه به همین شکل نگه داشت . کاش کمی بیشتر دلمان برای زیبایی های اطراف مان می سوخت . کاش از همین امروز حتی زباله ی کوچکی را بر روی زمین نیندازیم . زیبایی های اطراف مان پر از انرژی مثبت و زندگی هستند و کاش زندگی مان را دوست بداریم .
منطقه ی دالول در اتیوپی
[Image: 433029_478.jpg]
منطقه ی دالل در شمال شرق ” ارتا آل ” و در منطقه ی پایینی نسبت به سطح زمین قرار گرفته و کوه آتشفشانی آن یکی از پست ترین ها در نوع خودش محسوب می گردد و چشمه های آب آنجا گرم بوده و غنی از گوگرد می باشند .
” دریاچه هیلیر در استرالیا "
[Image: 433030_156.jpg]
دریاچه ی صورتی رنگ هیلیر در مرکز جزیره قرار گرفته و در حدود ۲۰۰۰ پا وسعت دارد . در اطراف این دریاچه مکان های خاصی برای فرود هواپیماهای کوچک و قایق های گردشگری وجود دارد و دلیل رنگ صورتی آن تا به حال به شکل دقیقی مشخص نشده است .
” رودخانه ی کانوکریستالس در کلمبیا "
[Image: 433031_587.jpg]
به این رودخانه ” رنگین کمان مایع ” و ” رودخانه ی پنج رنگ ” هم می گویند و یکی از اصلی ترین مناطق توریستی محسوب می گردد . دلیل اصلی این رنگ ها ترشح جلبک های زیرین رودخانه عنوان شده و آب به صورت خالص رنگی از خودش ندارد .
” ژانگهای در چین "
[Image: 433032_778.jpg]
این صخره های رنگارنگ با فرم های خاصی که دارند به صخره های دانزیا شهرت پیدا کرده اند و بسیار غنی از خاک های مرغوب هستند و دلیل اصلی پدید آمدن این رنگ ها وجود ماسه های مختلف و مواد معدنی فراوانی است که قدمت این مواد به میلیون ها سال می رسد .
” زمین های برنج تراس – شهر یون یانگ در چین "
[Image: 433033_607.jpg]
آب گرفتگی این زمین ها در فصل های پاییز و زمستان حالت آیینه شکلی به آنها داده که جلوه های زیبای بصری را به صورت طبیعی به وجود می آورد و هزاران سال قدمت دارد .
” پارک ملی یلوستون در وایومینگ "
[Image: 433034_535.jpg]
این عکس مربوط به یکی از داغ ترین روزهای بهاری یلوستون می باشد که حتی در نقاط آبی رنگ دریا هم نمی توان آب سردی را تجربه کرد و در این هوا فقط باکتری ها و جلبک ها توانستند تا اندازه ی زیادی تکثیر کنند و تا ۹۰ متر از ساحل را هم در برگیرند. رنگ های نارنجی بر اثر فعالیت های باکتری ها به وجود آمده اند .
” منطقه ی لوپینگ در چین "
[Image: 433035_886.jpg]
گل های زرد رنگ کانولا سراسر منطقه ی لوپینگ را در ماه مارس می پوشانند .
” هوکایدو در ژاپن "
[Image: 433036_622.jpg]
هوای این جزیره معمولا در تابستان ها کاملا صاف و آفتابی است و شکوفه های رنگارنگ گل ها مانند فرشی سراسر جزیره را مزین کرده اند .
” دریاچه ناترون در تانزانیا "
[Image: 433037_111.jpg]
این دریاچه در دره ی بزرگ ریفت در تانزانیا قرار گرفته و برعکس ظاهر زیبایش به شدت شور و داغ بوده و با گیاهان و حیوانات ناسازگار است اگرچه فلامینگوها برای مدتی در این مکان می مانند . رنگ قرمز آن به دلیل یک سری تغییرات میکرو ارگاسمی به وجود آمده است .
” دره های آنتلوپ در آریزونا "
[Image: 433038_819.jpg]
زیبایی اصلی این دره ها یه دلیل زاویه تابش نور خورشید و انعکاس آن در بین این دره ها به وجود آمده که به مکان معروفی برای عکاسان جهان تبدیل شده است .
” رودخانه بایکال در روسیه "
[Image: 433039_521.jpg]
با عمقی برابر با ۱۶۰۰ متر می توان دریاچه بایکال را عمیق ترین دریاچه جهان نامید که ۲۰ درصد از منابع آب شیرین جهان را در خودش جای داده است .
” ساحل قرمز در پانجین چین "
[Image: 433040_758.jpg]
این رودخانه نام خودش را خزه ها و جلبک های دریایی گرفته که در فصل پاییز این منظره زیبا را برایش به وجود می آوردند .
” دشت های تولیپ در هلند "
[Image: 433041_839.jpg]
تعداد انبوهی از گردشگران و توریست ها هر بهار و بین ماه مارس تا پایان می به این نقطه از هلند می آیند تا این سرزمین پوشیده از گل را از نزدیک ببینند .
” کوه های سفید در آمریکا "
[Image: 433042_131.jpg]
پاییز در این منطقه از آمریکا طرفداران بیشماری دارد و تنها دلیل آن دیدن زیبایی های درختان و رنگ آمیزی این منطقه است .
” چشمه ی پرواز در نوادا "
زيبايي هاي فراوان اين نقطه از نوادا براي خيلي ها ناشناخته مانده و دليل ان هم اين است كه ورود به اين منطقه براي عموم ازاد نيست و تنها از جاده هاي عبوري قابل رويت است
[Image: 433043_164.jpg]
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)