Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکنش دنيس جيمز به خبر بيماري بيگ رامي
هفته گذشته عکسی از ممدوح الصبیا منتشر شد که این بدنساز مصری ساکن کویت را روی تخت بیمارستان نشان می‌داد. انتشار این عکس شایعاتی را درباره «بیگ رامی» (لقب ممدوح) در پی داشت و دنیس جیمز در این باره حرف‌های جالبی زد.

مربی غول کویتی در واکنش به برخی شایعات انتشار یافته در مورد مریض شدن بیگ رامی لب به سخن گشود و اینگونه از شاگرد آسیایی خود حمایت کرد:

«پس از اعلام اولیه مبنی بر عفونت سینه بیگ رامی، شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیاری در این رابطه شکل گرفت و از همین بابت می‌خواهم که خیلی واضح مسئله را برای همه روشن کنم. بیگ رامی در بیمارستان بستری نشده است. بلکه به اورژانس مراجعه کرد و برای مدت کوتاهی آنجا ماند برای عفونت بخش بالایی دستگاه تنفسی آنتی‌بیوتیک دریافت کند.

او توسط یکی از بهترین پزشکان کویت ویزیت شد و حالش بهتر شده است.

او می‌خواهد که همه هواداران بدانند که در حال حاضر به باشگاهش بازگشته و تمرینات خود را از سر گرفته و برای مسابقه حرفه‌ای نیویورک آماده می‌شود و هر کسی که برایش شایعه درست کرد و در موردش بدگویی کرد که او به خاطر بروز عفونت بیمار شده است و دیگر شایعات مشابه، بداند که با این پالس‌های منفی بیگ رامی قوی‌تر می‌شود... پس بنشینید و کمربندهای خود را محکم ببندید و از تماشای مسابقه لذت ببرید».
Reply
عکس مذکور تو فیسبوک خیلی منتشر شد و غریب الکثیر به استرويید ربطش دادن
من نمیگم ربط داشته یا نداشته!
حرفم اینه که وای به روزی که یه بدنساز خون دماغ بشه جد و آبادش رو میارن جلو چشمش که همش به اون کوفتایی که میخوری ربط داره حالا تو هی بگو نه یه مملکت جلوت وایساده
Reply
معمولا هم واقعیت همینه، بدنسازی ورزش سنگینیه و سبک زندگیش بسیار ریسکش بالا هستش
Reply
من کاری به سطح حرفه ای ندارم.ولی من خودم به شخصه وقتی مثل هر ادم دیگه مریض بشم یا سرم‌درد بگیره سعی میکنم کمتر کسی متوجه بشه‌چون گوشم ازین حرفا که اینا مال اون پودر و‌کپسولاست پره.
انگار نه انگار که بدنسازم آدمه ممکنه مثل همه ادمهای دیگه گه گداری مریض بشه.من فکر میکنم بیشتر ناشی از سوتفاهمهای مردم راجع به مکمل داره و‌وقتی میبینن یکی ۵ سال میخوره و ورزش میکنه هیچیشم نمیشه انگار دنبال اثبات اون تصور اشتباه به خودشون و‌دیگرانن.و با اصرار میخوان بگن کسی که تغذیه مزخرفی داره و صبح چایی شیرین و کره مربا میخوره سالمتر از کسیه که واسه گرم به گرم تغذیش و ریز مغذیهاش برنامه داره
Reply
Amir Jafary, post: 76345, member: 36 Wrote:من کاری به سطح حرفه ای ندارم.ولی من خودم به شخصه وقتی مثل هر ادم دیگه مریض بشم یا سرم‌درد بگیره سعی میکنم کمتر کسی متوجه بشه‌چون گوشم ازین حرفا که اینا مال اون پودر و‌کپسولاست پره.
انگار نه انگار که بدنسازم آدمه ممکنه مثل همه ادمهای دیگه گه گداری مریض بشه.من فکر میکنم بیشتر ناشی از سوتفاهمهای مردم راجع به مکمل داره و‌وقتی میبینن یکی ۵ سال میخوره و ورزش میکنه هیچیشم نمیشه انگار دنبال اثبات اون تصور اشتباه به خودشون و‌دیگرانن.و با اصرار میخوان بگن کسی که تغذیه مزخرفی داره و صبح چایی شیرین و کره مربا میخوره سالمتر از کسیه که واسه گرم به گرم تغذیش و ریز مغذیهاش برنامه داره
دقیقا منم همین مشکل رو دارم!
از طرفی دیگه واقعا خسته شدم از توضیح دادن یعنی حسش نیست اینقدر فک بزنم واسه کسی که نمی فهمه!هر روز صبح صبحانم رو می برم روی پشت بوم شرکت میخورم!دهنم رو سرویس کردن یه مشت بی سواد از بس گفتن تخم مرغ کبد رو به .. میده !آخه نفهم این سفیدست!نکته جالب اینه نصفشون الکل جزئی از لایف استایلشون بعد واسه من در مورد سلامت کبد لکچر میدن!
اینقدر ظهرا پرسیدن این چیه گفتم برنج قهوه ای و 200 تا سوال پرسیدن دیگه اغلب ظهرا یه جای خلوت ایستاده برنجه رو میزنم بعد با بچه ها میرم حالا جوجه یا برگ که نهارمه جدا می خورم.
مکمل که بماند!
واقعیت اینه نمیشه تو روی این همه آدم ایستاد!بهتره تا جایی که میشه جلب توجه نکنی.
Reply
این بیسوادی بیشتر مختص مردم ایران هست که اکثراً دچار مرض و توهم از پیش دانستن چیزهایی هستن که نه مطالعه ای در موردش داشتن و نه تحقیقی کردن. سبک زندگی کثیف و تغذیه آشغال و هزار کوفت و زهرمار دیگه، فقط وقتی به ما ورزشکارا میرسن، میرن بالای منبر و شروع میکنن به کسشعر گویی
به روز نبرد آن یل ارجمند... به تیغ و خنجر به گرز و کمند
برید و درید و شکست و ببست... یلان را سر و سینه و پا و دست
Reply
بهرام عزیز!
واقعا الان منو با میل گرد اج دار هم میزدن حاضر نبودم پست بزارم!
ولی تپاتاک مسخره الرت زد اومدم ذیذم شما پست گذاشتی منم بخاطر دیدن پست های قبلی شما اومدم پستت رو خوندم!
دوستانه بگم این نوع صحبت که کپی جالب و گاهی هم خنده دار از نوع صحبت ص س هست نه تنها اصلا برازنده شخصیت شما بلکه برازنده شخصیت هیچ ادم دیگه ای هم نیست!
توی بحث توکلیان بعدم بحث رونی کلمن و گونی سیب زمینی خطاب کردن رونی خواستم بگم،ک نشد ولی الان دیدم نمیتونم نگم!
امیدوارم ناراحت نشده باشی.
:khan48:
Reply
عزیزم ناراحت میشی نخون خلاص. در ضمن انگ دنباله روی ص س رو به من یکی نزنید که دوستانی که من رو می شناسن، به خوبی میدونن که ابداً چنین نیست. من با برخی نظرات ایشون موافق و با برخی مخالفم، هیچ انسانی خالی از ضعف نیست و من هیچ وقت سنگ ایشون رو به سینه نزدم. ولی این تفسیر خنده دارت رو نمی دونم چی جواب بدم، دلیل بر این نیست که هر جا چیزی باب میلت نباشه بری بالای منبر و به خودت اجازه بدی بخوای مستقیم زیر لفافه چرندیاتی مثل "در حد شخصیتت نیست" و ... در مورد شخصی مستقیماً قضاوت کنی و به خودت اجازه نصیحت کردن و موعظه کردن بدی. اگه جایی مورد خطاب قرار دادمت که بحثش جداست. کلاً حرفی رو می خوای بزنی، مثل مرد بزن، این سبک خاله زنکی دقیقاً منو یاد حرفایی میندازه که توی تاپیک مکمل مای پروتئین تحویل می دادی و هر چی می خواستی به زبون متلک و ... می گفتی و زیرش می نوشتی "در کل باهات شوخی کردم ناراحت نشو"... عزیزم، این سبک کارات نه تنها در شان شخصیت خودت، بلکه در شان شخصیت هیچ مردی نیست. بیشتر رفتار زنانه هست که واسه هیچ مردی پسندیده نیست.
Reply
باشه عزیزم خدا ایشالا خوبت کنه!
والا امثال حضرت تورور اونقد تو جامعه میبینم ک دیگه اینجا حوصلنون رو ندارم!
اونجا هم گفتی مرد!!!!!
پسر خوب الان مثلا اینجا از چی باید بترسم ک مثل مرد حرفمو نزنم؟حالا اگر سعی میکنم بهت احترام بزارم و مثل خودت رفتار نکنم دلیلش ترس نیست عزیزم!
الان مثلا بیام اینجا از الفاظی که مناسب شما هست ولی مناسب دهن خودم و شخصیت بقیه نیست استفاده کنم میشم مرد؟؟
من ر.دم توی این تفسیر از مردونگی!!
Reply
نمیگم از چیزی میترسی، ولی آدمی که یه ذره مرد باشه حرفش رو توی لفافه نمیزنه و یا هر چرندی نمیگه که زیرش بنویسه شوخی کردم. شما نمیخواد بر.نی توی تفسیر من...یه نگاه به پستای خودت بنداز... نمی خواد تعیین کنی که چه الفاظی مناسب من هست... به جاش یکمی از این خاله زنک بازیا و این رفتار دخترانه از نوع دختر دبیرستانیش فاصله بگیر، نه به خاطر من، به خاطر اینکه اگه در آینده احیاناً با زنی همبستر شدی، بتونی 2 دقیقه خودتو نگه داری، ربطش رو هم نمیگم که خودت فکر کنی تا بلکه تحولی درت ایجاد بشه
Reply
البته حق با شماست در من اشتباه کردم در شان من نبود با شما همکلام بشم!
الانم متاسفم ک همچین اشتباهیی کردم!،

فرستاده شده از HUAWEI G610 faِ من با Tapatalk
Reply
و آخرین رفتار دخترانه از نوع "مظلوم نمایی" و پیاده سازی تاکتیک جلب ترحم دیگران... منم متاسفم از سخن گفتن با شما.آدم بی ادبی نبوده و نیستم و همیشه گفتم که هرکسی احترامش واجبه تا زمانی که احترام خودش رو نگه داره، سخن زیبا و پرمایه ای میان ما ایرانیان هست که میگه "احترام خودت رو نگه دار"...
بدرود.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)