Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش برطرف کردن مشکل ساعت ( تاریخ و زمان ) کاربران
سلام دوستان

برای برطرف کردن مشکل ساعت و پست های خودتون یک سری از دوستان که تازه یوزر ساختن این مشکل رو ندارن چون تنظیمات ساعت درست شده اما دوستانی که از قبل یوزر ساختن برای حل مشکل کافیه به این آدرس وارد بشن
Code:
e-gym.ir/forum/profile.php?do=editoptions

و در تنظیمات شخصی کاربران به صورت تصویر زیر عمل کنند
[Image: 81669497633150258310.jpg]
باران باش و ببار نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست .  ( کورش کبیر )

[Image: 176551409165065845_1n.png]
Reply
ببينيد اين قضيه به من ربطي نداره ولي چرا يه وي پي لايسنس دار با پشتيباني نميگيريد؟
اين ويبي هاي نال شده هميشه باگ دارن و هميشه با آپديت شدن ورژن جديد مشكل دارن،
Reply
جناب بهکار با برسی هزینه های یک وی بی لایسنس دار به راحتی میشه به این نتیجه رسید که باید با همین نال شده ها سوخت و ساخت. به هر حال هسته اصلی وی بی یکی هست و مشکلات آنچنان زیادی نداره لااقل از دیگر سی ام اس ها پیشرفته تر و تقریبا بهتره چند وقتی یک بار هم باگ هایی پیدا میشه که الان مدت هاست باگ هایی که وجود داشته نیاز به دسترسی ادمین داره که بشه کاری صورت داد و اگر کسی این دسترسی رو داشته باشه نیاز به باگ نداره دیگه... اما بیشتر باگ ها به دلیل وجود پلاگین های نا امن هست و باگ های نرم افزاری بعضی پلاگین هاست. خلاصه ماییم و همین یک دست اسلحه.

Reply
والا زماني كه براي پرشين جيم صحبتش بود من ديدم كه وي بي لايسنس دار با ساپورت آنچنان هم هزينه نداره، الان قيمت يادم نيست، شايد چون اون زمان دلار ٩٠٠ توماني بود قيمت پايين ميفتاد، الان براورد هزينه چقدره؟
به هر حال اين نال شده ها هميشه يك جاي كارشون ميلنگه و مشكلات قابل و امنيت و .... هميشه وجود داره،
Reply
بله با دلاری 3000 تومان برآورد هزینه کردیم با امیر عزیز و چون در حال شروع از صفر بودیم ترجیح دادیم این هزینه رو نکنیم. تنها هزینه خرید پکیج سی ام اس نیست فریدون جان بحث ساپورت نرم افزاری و غیره هم هست که اگر در جریان و فرآیند کارهایی که در زمینه آی تی هست باشید میبینید که حق دستمزد و بحث نگهداری و ساپورت ماهیانه و سالیانه اون بسیار بیش از درآمد انجمن میشه و این برای یک انجمن تازه کار اصلا منطقی نیست.

Reply
خوب ولي بايد اين فكر رو هم بكنيد كه بعدا اگر يك روزي بخواين بريد روي هر سيستم لايسنس داري قطعا به مشكلات عديده برخورد ميكنيد،
Reply
الان فکر میکنید این انجمن چه تفاوتی با انجمن های لاسنس دار داره؟

Reply
من فكري نميكنم،
مثل اين ميمونه كه بگيد يه ويندوز ٧ هووم ٢٥٠٠ توماني با يه وبندوز ٧ آلتيميت اوريجينال ١٠٠ و خورده يي دلاري چه فرقي ميكنه،
Reply
سناتور جان هاست وارز هست؟
Reply
خوب این مثال خیلی هم شبیه به مشکل ما نیست چون این دو تا سیستم عتمل که گفتین هم کلاس هم نیستن . اما خوب ببینید من توضیحات لازم رو برای شما دادم و گفتم که دلایل انتخاب چی هست. اما یکسری مشکلات موجود ربطی به نسخه سی ام اس نداره. مثلا این مشکل ساعت رو حتی ورژن های لایسنس دار هم این مشکلات رو دارن اگر کانفیگشون به هم بریزه یا خوب کانفیگ نشه. یا مشکل اینکه قالب تو تبلت مشکل داره دوستان اطلاع ندارن اما من و امیر در جریان هستیم که این قالب رو موقعی که با امیر و امین در حال طراحی بودیم امیر خواست که رزلوشن قالب رو عوض کنیم و انجام دادیم و همین باعث مشکل شد و هنوز وجود داره. ما بعد از تغیراتی که چند وقت پیش خواستن بچه ها انجام بدن که رزولوشن رو اوکی کنن باعث بوجود آمدن مشکلات جدیدی هم شده اما فکر میکنم هنوز هم ما از خیلی از انجمن ها دیگه زیبا تر و بهتر هستیم و دلیل اینکه انتقادات دیده میشه نوع رفتار خود ما هست چون در خیلی از انجمن ها انتقادات خیلی کنترل شده وقرار داده میشه و بعد از تایید مدیر هست و پاک هم میشن

Reply
ببخشيد اينكه شما خودسانسوري نميكنيد شد دليل ؟
اينكه تو هر انجمني هر كار اشتباه و غلطي انجام ميشه دليل ميشه شما چون اون كارو انجام نميدين منت بزاريد؟
بحث اسكرين سايت كه يك بحث قديمي هست و تا به امروز حل نشده،
بحث قالب سايت يه موضوع سليقه يي هست،
من بحثم اين بود كه اولا وي بي لايسنس دار اين باگ ها رو نداره و ميشه از ساپرت استفاده كرد،
دوما خيلي وقت ها پيش اومده كه امكانات و ورژني براي هر نرم افزار يا سيستم عاملي ارائه ميشه كه رو نسخه هاي كرك شده قابل نصب و استفاده نيست،
سوما شما اگه يه روزي به هر دليلي بخواي آندر لايسنس كار كني اين برات يه مشكل اساسي ميشه، اولا بايد جواب بدي كه تا امروز چه جوري كار ميكردي، اين از بحث حقوقي قضيه، دوما از نظر فني براي انتقال ديتابيس كلي مشكل داري .......
حالا بازم شما ميگي هزينه ها نميصرفه ، اون بحث ديگريست و من هم كه چيزي نگفتم،
Reply
فریدون جان نمیدونم در مورد بحث باگ ها نرم افزاری چه مقدار میدونید منتها شما تشریف ببرید و سایت اصلی خود وی بی رو هم ببینید متوجه میشید که این باگ ها ( باگ های امنیتی) بیشتر در ورژن اورجینال هم هستند . من هم تا حدودی با شما موافقم و به هر حال چیزیکه در اختیار ما هست با بوجه هایی که برای سایت در نظر گرفته شده فعلا همین هست و ما هم دوست داریم که یک انجمن با لایسنس و از همه مهمتر قانونی داشته باشیم اما همون انجمن لایسنس دار هم میتونه تمامی این باگ ها رو داشته باشه و دلیل اصلی این باگ ها انجمن ما همونطور که گفتم هسته وی بی نیست چون یکی هستند حالا یک سری پلاگین ها مشکل ساز هست. مثلا آخرین باگ خطرناکی که برای وی بی کاران اطلاع داده شد باگی در سیستم سئویی بود که به عنوان یک پلاگین به سی ام اس ها اضافه میشه برای در دسترس بودن بیشتر انجمن در موتورهای جستجو . هیچ ربطی هم با لایسنس و نال شده نداشت. به هر حال بحث اصلی من همون هزینه هست و این یک واقعیت غیر قابل انکار هست .

Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  انتقادات و پیشنهادات از کاربران.انجمن ها yasiii 3 826 09-26-2013, 11:41 PM
Last Post: yasiii

Users browsing this thread: 1 Guest(s)