Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجي در مورد خريد خودرو
دوستان براي يكي از آشنايان ميخوام ماشين بگيرم و حتما ماشين ٢ درب ترجيحا كروك ميخواد، ديروز و امروز خيلي گشتم ، ٣ مورد پيدا كردم،
١- bmw 335i مدل دسامبر ٢٠١١ ، فول آپشن همراه با كيت كامل m3 كاركرد ١٥٠٠٠ كيلومتر و قيمت ٣٧٠ تومان رنگ نوكمدادي تيره
٢- پورشه كايمن - آر ، مدل دسامبر ٢٠١١ اينو نميشه گفت فول چون پورش آپشن هاي زيادي داره ولي مصلا سيستم صوتي boss audio داشت كاركرد ٦٠٠٠ تا قيمت ٣٧٠ تومان زرشكي تيره
٣- bmw z4 28i towin turbo مدل ٢٠١٣ كاركرد زير ١٠٠٠ كيلومتر ( صفر) فول آپشن + بعضي تجهيزات m ( رينگ ٢٠ اينچي و لاستيك، سوپرچارجر، صندلي) قيمت ٣٧٠ تومان نوك مدادي تيره
خوب اين اتوموبيل ها هركدوم مزايا و معايب خودشون رو دارن ، از اونجايي كه اين دوست من رو بچلوني ٣٦٨-٣٦٩ تومان پول داره پس سقف قيمت همين ٣٧٠ هست كه با كمي چك و چونه برسه به بودجه ايشون، ( البته من رو همين قيمت ها هم كلي چونه زدم)
حالا انتخاب شما چيه؟ و تو اين سبك و قيمت چه مدل ديگه يي پيشنهاد ميكنيد؟
مرسدس e350 , سند كمپاني ژانويه ٢٠٠٩ ، سند ثبتي مدل ٢٠٠٨ ، سفارش امريكا ، فول كيت amg فابريك، كاركرد ٤٤٠٠٠ كيلومتر، كلا فول ترين مرسدس e350 اتاق ٢٠٠٨ هست كه تو ايران ميشه پيدا كرد، رنگ كوپنهاگ-سيلور ، بدون كوچكترين رنگ شدگي،
رينگ ١٨ اينچي amg, سيستم صوتي هارمن كاردن، شيفر دنده پشن فرمون، بالانس بار فابريك amg, كيت اگزوز كامل فابريك amg, سقف پانامرا باز شو او جلو و عقب، مموري هر دو صندلي ، سيستم ويس مخصوص s كلاس، تعداد بيشماري اير بگ، لاستيك ها تازه ١ ماهه هر ٤ حلقه عوض شده، كمتر از ١٠٠٠ كيلومتر قبل مبلغ ١٢٥٠٠٠٠ تومان با فاكتور و رسيد خودپرداز سرويس شده،
اگه كسي از دوستان بتونه قيمت واقعي اين ماشين رو در بياره ممنون ميشم،
ضمنا از سري مرسدس هايي هست كه امضاي مرسدس زير شيشه جلو هست،
Reply
bmw 630i کانور تیبل
z4 35i رودستر.
SL 350 AMG هه نیم نگاهی داشته باشید.
شخحصا در ارزوها 630i.
2 در های 4 نفره رو به رودستر ترجیح میدم.
هرچند 630ه مدل GT (گرند تورر) یعنی یه کانورتیبل با امکانات لوکس سری 5.
.
Reply
ببين اينهايي كه شما گفتي يا بايد بري سراغ مدل هاي 2008-2009 و كار كرد بالي ٥٠٠٠٠ تا ، يا اينكه با اين بودجه نميشه،
650ci بسه به آپشن از ٩٥٠ ميليون تا ١ ميليارد و ١٠٠ ميليون معامله ميشه،
Sl رو هم يا اشتباه گفتيد و يا در جريان قيمت ها نيستيد، شايد منظورتون slk بوده كه خوب اون رو هم ميشه با اين قيمت مدل ٢٠١٢ با كيلومتر ١٠ الي ١٥ تا پيدا كرد ،
Reply
فروشی سفيد 400,000,000 630i کروکباما، خرید خودرو ب ام و | bama.ir
اقا فریدون این یه نمونه.
SL 350 هم مدلای قدیمی که 2 تا چراغ گرد دارن میگم.قبل از فیس لیفت 2010.
.
Reply
داداش ايم ماشين ١٠٠٪ مشكل داره، در مورد بدنه چيزي ننوشته ولي بدون شك اون ١٠ هزار كيلومتر واقعي نيست، چون وقتي تو باما ميزنه ٤٠٠ يعني ٣٥٠ هم ميشه خريد، ديگه خودت حساب كن ،
Reply
امکانش هست 100% ولی من چندین ماه پیش تو عباس اباد یه 630i نقره ای صفر دیدم از پشت ویترین :دی
حالا چند بود و اینا خدا داند.اقا فریدون کارو یه سره کنید با یه ماشین شناس خوب برید عباس اباد.
راستی اینم دیدم چیز خوبیه والا
فروشی سفيد 475,000,000 E350 کروکباما، خرید خودرو بنز | bama.ir
.
Reply
خوب داداش من چيز خوب كه زياده،
Sl63amg
cl63amg
911 gti carerra
z4 35i x drive Towin turbo
خوب من گفتم كه بودجه چقدر هست،
Reply
درسته پس میمونه تو گزینه های خودتون که به نظر من 335 از همه بهتره از همه نظر.
.
Reply
Fereidoon_Behkar, post: 23254 Wrote:دوستان براي يكي از آشنايان ميخوام ماشين بگيرم و حتما ماشين ٢ درب ترجيحا كروك ميخواد، ديروز و امروز خيلي گشتم ، ٣ مورد پيدا كردم،
١- bmw 335i مدل دسامبر ٢٠١١ ، فول آپشن همراه با كيت كامل m3 كاركرد ١٥٠٠٠ كيلومتر و قيمت ٣٧٠ تومان رنگ نوكمدادي تيره
٢- پورشه كايمن - آر ، مدل دسامبر ٢٠١١ اينو نميشه گفت فول چون پورش آپشن هاي زيادي داره ولي مصلا سيستم صوتي boss audio داشت كاركرد ٦٠٠٠ تا قيمت ٣٧٠ تومان زرشكي تيره
٣- bmw z4 28i towin turbo مدل ٢٠١٣ كاركرد زير ١٠٠٠ كيلومتر ( صفر) فول آپشن + بعضي تجهيزات m ( رينگ ٢٠ اينچي و لاستيك، سوپرچارجر، صندلي) قيمت ٣٧٠ تومان نوك مدادي تيره
خوب اين اتوموبيل ها هركدوم مزايا و معايب خودشون رو دارن ، از اونجايي كه اين دوست من رو بچلوني ٣٦٨-٣٦٩ تومان پول داره پس سقف قيمت همين ٣٧٠ هست كه با كمي چك و چونه برسه به بودجه ايشون، ( البته من رو همين قيمت ها هم كلي چونه زدم)
حالا انتخاب شما چيه؟ و تو اين سبك و قيمت چه مدل ديگه يي پيشنهاد ميكنيد؟
مرسدس e350 , سند كمپاني ژانويه ٢٠٠٩ ، سند ثبتي مدل ٢٠٠٨ ، سفارش امريكا ، فول كيت amg فابريك، كاركرد ٤٤٠٠٠ كيلومتر، كلا فول ترين مرسدس e350 اتاق ٢٠٠٨ هست كه تو ايران ميشه پيدا كرد، رنگ كوپنهاگ-سيلور ، بدون كوچكترين رنگ شدگي،
رينگ ١٨ اينچي amg, سيستم صوتي هارمن كاردن، شيفر دنده پشن فرمون، بالانس بار فابريك amg, كيت اگزوز كامل فابريك amg, سقف پانامرا باز شو او جلو و عقب، مموري هر دو صندلي ، سيستم ويس مخصوص s كلاس، تعداد بيشماري اير بگ، لاستيك ها تازه ١ ماهه هر ٤ حلقه عوض شده، كمتر از ١٠٠٠ كيلومتر قبل مبلغ ١٢٥٠٠٠٠ تومان با فاكتور و رسيد خودپرداز سرويس شده،
اگه كسي از دوستان بتونه قيمت واقعي اين ماشين رو در بياره ممنون ميشم،
ضمنا از سري مرسدس هايي هست كه امضاي مرسدس زير شيشه جلو هست،
حالا از بين اون ٣ مورد شما كدوم رو انتختب ميكنيد؟
و اينكه كسي ميتونه قيمت واقعي اون متشين رو واسم در بياره؟
من خودم نظرم رو كايمن بود، ولي هم اينكه كانورت نيست و هم اينكه خيلي بد فروشه،
اون ٣٣٥ هم چشم رو خيلي گرفته ولي نميدونم چرا حس ميكنم ريگي به كفشش هست،
در مورد پورش و z4 كاملا ١٢٠٪ مطمئن هستم،
Reply
یه چیز دیگه از بعد نیمه تخصصی بگم چون من خودم کارم لوازم یدکیه.
هزینه جاری و استهلاک bmw سرسام اور.
همون حرف که میگن خرج بنز مثل زن ادم میمونه بی ام و مثل دوست دختر.
پورشه کلا کم استهلاک تره ولی اگه گیربکس نمونه مورد نظر PDK باشه اگه خراب بشه(که نمیشه) تامیرش با خداس
.
Reply
ببين پورش كايمن-آر يكي از قوي ترين مدل هتي پورش هست، از تمام باكستر ها سره ، از بعظي او كاررا ها هم سره، تا ٣٢٠ كيلومتر راحت ميره، به دليل موتور وسط بودن هندلينگ بينظيري داره، ولي آخه اين همه پول بابت ماشين بدي اونوقت كانورت نباشه، داري سختي ماشين دونفره رو به جون ميخري كه كانورت باشه،
اين سري جديد z4 موتور هاي ٤ سيلندر دو توربو - دو سوپر چارجر زده، موتو ٢١٠٠ سي سي خست ولي ٣٢٠ اسب قدرت داره و پشت كيلومتر ٢٩٠ زده و تا ٢٧٠ راحت ميره، ولي اگه توربو رو خاموش كني مصرف بنزين خيلي كمي در حد يه ماشين ٤ سيلندر معمولي داره كه خوب با بنزين سو پر ليتري ١٠٠٠ توماني در آينده نزديك مزيت خوبيه، هم كوپه هست و هم كانتورت، ولي بازم دونفره هست،
Reply
کاملا با نظرتون موافقم و همون طور که گفتم 335 بهترین گزینه است.
میارزه چند روز دیر تر ماشین بخرید اما بگردید دنبال یه مدل تر و تمیز
موتور twin turbo بی ام و اینقدر قلدره که با 2996 سی سی حجم 306 hp تحویل بده با مصرف سوخت اقتصادی.
اینقدر هم قوی هست که x6 3.0i روتبدیل به یکی از پر شتابترین suv ها کرده.
پس ببینید رو بدنه سبکتر و با ایرودینامیک بالاتر سری 3 چجوری عمل میکنه.
اغلب هم توی top 10 خودرو ها بوده
.
Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  نظر سنجی در مورد سیستم های صوتی خودرو mohsen 10 1,858 12-07-2014, 09:40 PM
Last Post: Behdad70
  خودرو دنا وارد نمایندگی های مجاز ایران خودرو شد Alirezarahi 0 522 11-21-2014, 03:53 PM
Last Post: Alirezarahi

Users browsing this thread: 1 Guest(s)