Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات در مورد هک سایت,ایدی,فیسبوک,حساب کاربری و..
سلام

خیلی وقت بود میخواستم مطالب زیادی درباره هک و امنیت براتون قرار بدم ولی چون انجمن بدنسازی هست دنبال کردن این موضوع برای

دوستان بدنساز کمی سخت میشد در اینجا برای بهتر یادگیری سوال از شما جواب از ما.

سوالات درباره هک بیان کنید ما سعی مکنیم جواب ها رو به صورت مبتدی پاسخ دهیم تا کاملا متوجه شوید.:big_smile:
Reply
ببينم راهي هست كه بشه اي دي ياهو رو هك كرد مثلا پيدا كردن پسوررد؟من خيلي وقت بود دنبال همچين چيزي بودم ولي مثل اينكه راهي نداره جز اين برنامه ها كه چند تا پسوورد احتمالي بهشون ميدي اونا تركيبشو چك ميكنن كه اونهام به كار نميان
just let it go........
Reply
imme, post: 15626 Wrote:ببينم راهي هست كه بشه اي دي ياهو رو هك كرد مثلا پيدا كردن پسوررد؟من خيلي وقت بود دنبال همچين چيزي بودم ولي مثل اينكه راهي نداره جز اين برنامه ها كه چند تا پسوورد احتمالي بهشون ميدي اونا تركيبشو چك ميكنن كه اونهام به كار نميان

گیلاگر,پسورد کراکر,فیک پیچ,مهندسی اجتماعی و هک کردن سایت اصلی یاهو و خواندن دیتابیس که کار شما نیست :bad_smile: 4 مورد اول عملی

هست.
Reply
یه سوال....یه سایتی رو که هک میکنن بعد طرف میتونه برش گردونه ؟؟ اگه اره هزینه ای داره براش ؟؟؟ اگه نه پس چه فایده ای داره ؟؟ :bad_smile:
.
یه توضیح مختصر هم جوری که ما حالیمون بشه از نحوه هک سایتها و انجمنها توضیح بده :red_heart:
Reply
Game Over, post: 15627 Wrote:گیلاگر,پسورد کراکر,فیک پیچ,مهندسی اجتماعی و هک کردن سایت اصلی یاهو و خواندن دیتابیس که کار شما نیست :bad_smile: 4 مورد اول عملی

هست.
گيلاگر نميدونم چيه....پسورد كراكر كه فك ميكنم همونه گه گفتم....فيك پيچ هم كه ديگه انقدر تابلو شده به بچه 5 ساله هم بدي گول نميخوره...مهندسي اجتماعي هم يه چيزي تو مايع هاي حدس زدنه فك ميكنم:bad_smile: هك سايت اصلي ياهو هم فك نميكنم كلا كار كسي تو ايران باشه....به بيان ساده تر يعني نميشه ديگه؟؟؟:grimace:
just let it go........
Reply
هک رو مثال به دزدی میزنم وقتی چیزی رو میدزدی اون ماله تو میشه و حالا وقتی ایدی رو هک میکنیم ایدی ماله ما میشه به این میگن هک.

ولی وقتی ما با استفاده از باگ اسکریپت یا سرور یا به هر نحو دیگر نفوذ میکنیم به سایت و یک صفحه ی html اپلود میکنیم که مثلا این سایت توسط

من هک شد به این میگن دیفیس.

وقتی سایتی دیفیس میشه ادمین سایت باید اول لاگ های سرور رو بخونه که از چه طریقی هک شده و بعد بک ائ چند روز پیش ریستور و

پچ کردن باگ هیچ هزینه ای هم نداره.
Reply
فیس بوک رو راهی داره که بدون کی لاگر یا کراکر و مهندسی اجتماعی و فیک پیج پیدا کرد ؟ البته راه پیچیده و سخت و نشدنی مثل هک خود فیس بوک نه !
فکر کن طرف پسوردش رو یه چیز قر و قاطی گذاشته که قابل حدس از رو مهندسی اجتماعی نیست ، فایل هم از کسی نمیگیره و نصب نمیکنه که بشه کی لاگر نصب کرد . پسوردشم اینقدر دور و دراز و حرفه ای تنظیم شده که کراکر هم فایده نداره اینقدر هم خنگ نیست که بره تو فیک پیج پسورد بزنه ! راه حل چیه ؟ هک کوردی ؟ ( دوتا سیلی میخوابونی زیر گوشش خودش پسوردش رو میده ! )
Reply
imme, post: 15632 Wrote:گيلاگر نميدونم چيه....پسورد كراكر كه فك ميكنم همونه گه گفتم....فيك پيچ هم كه ديگه انقدر تابلو شده به بچه 5 ساله هم بدي گول نميخوره...مهندسي اجتماعي هم يه چيزي تو مايع هاي حدس زدنه فك ميكنم:bad_smile: هك سايت اصلي ياهو هم فك نميكنم كلا كار كسي تو ايران باشه....به بيان ساده تر يعني نميشه ديگه؟؟؟:grimace:

تنها همین راه ها هست که من اسم بردم.

گیلاگر رو ار طریق سرویسش یک فایل با ئسوند .exe میسازه میدی به قربانی تمام کلید های رو که تایپ کنه برای شما ایمیل میشه از جمله چت ها

پسوردها و.. کیلاگری برای مشتری نوشتم که حتی عکس از فضای کامپیوتر قربانی میگرفت و میفرستاد به ایمیل :bad_smile:

داداش فیک پیچ فقط برای یاهو نیست میتونی از فیک بلگفا و.. هم استفاده کنی فقط فکرتو بکار بگیری.

مهندسی یعنی مثلا داخل چت میای بهش یک کیلاگر میدی دانلودش نمیکنه میگی این برنامه خیلی توپی هست دانلد کن ببین چیه :anger:

به این میگن مهندسی اجتماعی .
Reply
E-GYM Admin, post: 15635 Wrote:ف.ب/و/ک رو راهی داره که بدون کی لاگر یا کراکر و مهندسی اجتماعی و فیک پیج پیدا کرد ؟ البته راه پیچیده و سخت و نشدنی مثل هک خود ف.ب/و/ک نه !
فکر کن طرف پسوردش رو یه چیز قر و قاطی گذاشته که قابل حدس از رو مهندسی اجتماعی نیست ، فایل هم از کسی نمیگیره و نصب نمیکنه که بشه کی لاگر نصب کرد . پسوردشم اینقدر دور و دراز و حرفه ای تنظیم شده که کراکر هم فایده نداره اینقدر هم خنگ نیست که بره تو فیک پیج پسورد بزنه ! راه حل چیه ؟ هک کوردی ؟ ( دوتا سیلی میخوابونی زیر گوشش خودش پسوردش رو میده ! )

از دو متود مهندسی اجتماعی و کیلگر استفاده میکنیم اینجا چون دانلودش نمیکنه همنطور که بالا گفتم میگیم برنامه چیزی هست یا مثلا یک وبلاگ

میسازیم اونجا میگیم برنامه تولید کارت شارژ هست دانلودش میکنه.

پسورد طول دراز که دلیل هک نشدن نیست من همیشه پسورد ها طولش کمه :big_smile:
Reply
E-GYM Admin, post: 15635 Wrote:ف.ب/و/ک رو راهی داره که بدون کی لاگر یا کراکر و مهندسی اجتماعی و فیک پیج پیدا کرد ؟ البته راه پیچیده و سخت و نشدنی مثل هک خود ف.ب/و/ک نه !

ببخشید امیر جوابت رو سریع دادم چون کار پیش اومد میخواستم برم کامل نبود.

کیلاگر که نصبی نیست کافیه یک کلیک کنه روش بعد یک ارور میده که قربانی فکر میکنه فایل براش مشکل داره ولی تا کلیک کرد فایل میاد

فایل جاسوسی دیگر در درایو ویندوز کئی میکنه و شروع به جاسوسی میکنه.

من با isp که ازش سرویس اینترنتم گرفته بودم با مدیرش داخل شهر ما مشکل داشتیم داخل فلشم کیلاگر گذاشتم و با اتوران تنظیمش کردم

تا به هر کامپیوتری متصل بشه سریع خودش رو کپی میکنه رو درایو ویندوز و ادامه داستان بردم دادم بهش گفتم ویروس کشیش کن بع خودش

میدونه من هکرم سایت هاش همه به فنا دادم خندید گفت ویروس کشی بلد نیسی منم یک لبخند زدم گفتم نه :haha:

وقتی اومدم رفتم خونه پسورداش تو ایمیلم بود از جمله پسورد پنل ادمین که اونجا شارژ تمدید و.. میکنن تا 2 ماه پدرشون دراوردم :greedy:

کیلاگر رو که حتمی نباید بدی بهش من برای اولین بار فیک پیچ یوتیب رو ساختم میدادم قربانی میگفتم فیلم ... ایرانی هست وقتی میومد لود بشه

میگفت شما فلش پلیر نصب ندارید همون لحظه فایلی برای دانلود براش میومد نوشته بودم فلش پلیر که همون کیلاگر هست :horror:

گاهی وقت ها هم متود های برای هک حساب های فیسبوک به صورت پرایوت (مخفی) هکر ها پیدا میکنند که یا ریئورت میدن فیسبوک یا

بیشترشن میفروشن یا داخل وی ای پی تیم های خود قرار میدند ولی از این باگ های برای مدت محدودی میشه استفاده کرد چون فیسبوک سریع

متوجه خواهد شد و باگ پچ میکنه

هک کوردی که جای خود دارد اینو باید بزاری برای اخر کار که اگر از متود های بالا جواب نگرفتی از این استفاده کنی :haha:
Reply
تو ایران چیزی به عنوان پسورد وجود نداره !
یا از طریق مخابرات میشه زدش یا از طریق سرویس دهنده و یا از طریق چیزp ان و سوسک پrکسی!! و نکست و اینا ...

کلا تنها راه اینه که موقع ثبت نام خوب محکم کاری کنید واسه فرگت پسورد .
Reply
Sky2464, post: 15748 Wrote:تو ایران چیزی به عنوان پسورد وجود نداره !
یا از طریق مخابرات میشه زدش یا از طریق سرویس دهنده و یا از طریق چیزp ان و سوسک پrکسی!! و نکست و اینا ...

کلا تنها راه اینه که موقع ثبت نام خوب محکم کاری کنید واسه فرگت پسورد .

نه اصلا اطلاعات ارسالی و دریافتی یوزر رو اصلا نمیتونند ببیند فقط سایت های که مراجعه میکنه قابل رویت هست.

وی پی ان که نمیشه دید ولی درباره س ا ک س و kerio این مطلب که خودم نوشتم رو ببینید. هشدار kerio نخرید!!!

در اینجا هم فقط میشه سایت های که کاربر میه رو دید به هیچ وجه پسوردی و اطلاعاتی دیده نمیشود.

خوب این چه کاری هست وقتی مثلا یارو تو مخابرات پسورد شما رو میبینه فورگت پسوردی رو هم که گذاشتید میبینه دیگه :haha:
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)