Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه ها
اخبار مربوط به انجمن در این قسمت به اطلاع اعضا خواهد رسید
Reply
به منظور تخصصی تر شدن انجمن و رعایت حقوق کاربران با پست های علمی ازین تاریخ به بعد پست های اسپم سرا شمارش نخواهند شد
.
.
.
.

کسی هم متضرر شده باشه منم که 600 پستم کم شده پس اعتراض وارد نیست ! به زودی پست های بخش فروشگاه هم از شمارش خارج میشن
Reply
کاربران گرامی در صورت ارسال هر نوع مقاله و مطلبی ذکر منبع الزامیست .
.
.
.
فعلا تا تعین کادر مدیریتی در صورت مشاهده مطلب بدون منبع شخصا یادداوری میکنم اما به محض چیده شدن مدیران یکی از دستور العمل های مدیریتی حذف کلیه تایپیک های اینچنینی بدون هماهنگی با سازنده تایپیک هست پس از الان عادت کنید به قرار دادن اسم منبع
Reply
آقایون خانوم ها من و مصطفی از ظهر داریم کل 300 صفحه پست های اسپم سرا رو بازبینی میکنیم یه سری پست حذف کلی شد یه سری منتقل شد یه سری هم ویرایش شد . ( از اسپم سرا 40 صفحه همینطوری کم شده ! )
این قضیه برا امنیت خودتون و سایت + منسجم شدن بحث هاست . خداوکیلی دهن جفتمون سرویس شد ( بخصوص مصطفی که بیشتر از من صفحه بررسی کرده ) از الان خودتونم مقداری رعایت کنید
1 . به هیچ وجه پست سیاسی رو سایت نزارید چون فقط زحمتش برا من و مصطفی میمونه درجا پاک میشه ( هم بخاطر خودتون هم بخاطر سایت ) اینجا دشمنا کثیفی داره شاید باور نکنید اما از هیچ کثافت کاری دریغ نمیکنن یه گزارش دادن براشون بی نهایت ساده است !!!
2 . بازم تاکید میکنم هر تایپیکی میزنید با منبع باشه حتی اگه درباره گل و گیاه و آسمون و بلبل هست بازم منبع بزنید ازینور اونور به گوشم رسیده بعضیا فحش جد و آبادی نثارمون کردن و گویا اینقدر خودشون رو دست بالا گرفتن که تهمت ناروای دزدی بزنن !!! فعلا امشب فقط تونستیم اسپم سرا رو بازبینی کنیم که اوضاعش خیلی بد بود تو این هفته بقیه سایت هم یه بازرسی کلی میشه ( البته این بار به کمک مدیر هر بخش ) همه منابع باید درج بشه این یه چیزیه که دوست و آشنا نمیشناسه خود منم اشتباه کردم یه جاهائی بحث های الکی داشتم یه پست های فاقد منبع زدم حتی به خودمم رحم نمیکنم [Image: bad_smile.png] پس فکر نکنید خصومت شخصیه از الان تا فروم زیاد گسترده نشده سعی در اصلاح عادت غلط داشته باشیم تا در آینده از حجم کار کم بشه .

ممنون از درک بالا و همکاری همه :red_heart:
Reply
سه مطلب رو به اطلاع برسونم
1 . از چند روز دیگه کار سر و سامون دادن به فروشگاه شروع میشه بخش زیادی از فروشگاه ها فعالیتشون ملغی خواهد شد این به معنی تائید یا رد اصالت اجناس نیست بلکه در چهارچوب نظم دادن به فروشگاه و امکان ایجاد یک فروشگاه جامع دوبی و امریکا برای سایت هست با یه واردکننده صحبت هائی شده یه سری از بچه ها در جریان بودن خوشبختانه در شرف توافق نهائیه ایشالله سایت به صورت حرفه ای و یک دست صاحب فروشگاهی با قیمت های استثنائی میشه . بخشی از توافق مربوط به ایجاد یه حساب برای سایت جهت اطمینان بابت شفاف بودن پرداخت ها و انتخاب اجناسیه که قراره به فروش برسه که به نظرم خیلی به نفع اعضا خواهد بود
2 . ازونجائی که تالار عکس ها و ویدئوها بخش مهمی از آپدیت ها و بازدیدهای سایت رو ساپورت میکنه نیاز به طبقه بندی احساس شد بنابراین براش آزمایشی زیرشاخه هائی گذاشتم ازین به بعد کسی خواست تایپیکی اضافه کنه حتما دقت کنه که تو زیرشاخه مناسب قرارش بده .
3 . مشکلات فنی سایت به زودی کاملا اوکی میشه بنابراین لازم نیست مرتب یاداوری کنید مطمئن باشید خودم خاطرم هست . به محض اوکی شدن فروم یه سری تبلیغ برای معرفی اینجا تو دنیای مجازی راه میندازم بنابراین یه مقدار رو محتوی نوشته ها و عکسها دقت کنید که هزینه تبلیغات به فنا نره !
ضمنا فروش هر نوع دارو اعم از استروئید و .... ممنوعه مگه اینکه هماهنگ شده باشه حتی در پ خ هم این مورد مجاز نیست . دوره پیچیدن هم به شدت باهاش برخورد میشه این کارا مسئولیت میاره !
Reply
یک مسافرت کوچیک در پیش دارم برم و برگردم تغییراتی تو چینش مدیرها انجام میدم کسائی که این مدت غیر فعال بودن رو جایگزین میکنم با نفرات آماده تر . یه سری هم احتمال زیاد کلا حذف میکنم چون ظاهرا همچین بخش هائی تو فروم اصلا کاربرد نداره که بخواد مدیر داشته باشه .
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)