Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره براي خريد لب تاپ كانفيگ بالا و gaming
دوستان من ميخوام يه لبتاب خوب و كانفيگ بالا بخرم كه هم بتونم كارهام رو باهاش بكنم و هم بتونم تا دوسال آينده هر بازي رو رو رزولوشن بالا بازي كنم .... حالا شما چي پيشنهاد ميكنيد؟
خودم ٢ مدل ديدم كه اينجا معرفي ميكنم و دوستان نظرشون رو بگن،
ممنون،
Reply
يكي اين هست
http://www.msimobile.com/level3_productp...d=6&id=393
Msi gt70 2od-039
ديگه مشخصات كامل و قيمت رو ميتونيد از تو لينك ببينيد
Reply
يكي هم اين هست
http://www.dell.com/us/p/alienware-17/pd...ienware-17
Dell alienware17
مشخصات و قيمت اين مدل هم تو لينكي كه دادم مشخصه،
Reply
فرق ها اساسي اين دو مدل تا جايي كه من بررسي كردم اينهاست:
لب تاب msi سيستم صوتي خيلي خوبي داره به صورتي كه واقعا ميشه يه سالن ٣٠ متري با ١٠ نفر آدم رو باهاش پارتي گرفت، شنيدم كه ميگم،
دووم اينكه msi بلوري رايتر داره، و در آخر اينكه ١٠٠٠ دلار از لبتاب دل ارزون تره،
اما مزيت هاي لب تاب دل :
كش cpu هشت هست كه به نظر من مزيت خيلي مهمي هست ، و يه چيز خيلي مهم اينه كه ال سي دي 3d داره ولي من از نزديك نديدم كه كيفيتش در چه حدي هست و واقعا بازي ها و فيلم هاي 3d رو با كيفيت خوب ساپورت ميك يا نه، مورد بعدي هم اينكه كلا اينجا ميگل برند دل برند خوبي هست و تمام كامپيوتر هاي سازماني و اداريشون دل هست،
حالا شما بازم راهنمايي كنيد،
Reply
من به لب تاپ گیم اعتقادی ندارم !
برو تو newegg.com یه pc واسه خودت کانفیگ کن
با همون آیپد هم میتونی قد یه pc بازی کنی
Reply
راستی وایبرت رو بده کارت دارم
Reply
در ضمن لب تاپ 17 اینچی واقعا مزخرفه فقط باید ثابت باشه و قابلیت حمل (ویژگی لب تاپ رو نداره دیگه )
1 ماه که کار کردی متوجه اشتباهت میشی خودت
ولی اگه واقعا بین اون دوتا میخوای انتخاب کنی msi رو بگیر +
Reply
به نظر من کلا واسه بازی اصلا کامپیوتر مناسب نیست ..فقط کنسول خوبه ..
چون اصلا کشش نداره !
تا ۲ سال ؟!..
تا همین ۶ ماه دیگه که کنسول های نسل جدید دارن میان. هر چقدر هم این کامپیوتر ها بالا باشند ..بازم بهشون نمیرسند.
اگر برای بازی میخواین اصلا سمت pc -laptop نرید ! .. پول مفت هست. که بعد از ۱ سال از دور خارج میشه و شما دوباره باید کانفیگش کنید.
دیگه لب تاپ واسه بازی که جرفشو نزنید !..

3D هم که دیگه توی صفجه ۱۷ اینچی !.. 3d آیا معنایی داره ؟..
یه همچین صفجه کوچیکی ... به نظرم واسه 3D زیاد جالب نیست.

و همینطور که نوید گفت.
لب تاپ ۱۷ اینچی برای یه جا ثابت خوبه .. من خودم وایو دارم ۱۷ اینچی .. تمام کارهای 3D رومیتونم انجام بدم ولی.
وقتی میخواستم ببرم دانشگاه یا مجل هایی که کارهامو نشون بدم ..۶ کیلو بارو باید رو کولم حمل میکردم.
آدم از کتو کول میفته.

به نظر من اونجا که شما هستید dell بگیرید . چون اینجا دل از همه مزخرفتره اما اونجا جرف اول رو میزنه .ولی
باز هم میگم.
برای بازی . اصلا سراغ کامپیوتر مخصوصا labtop نرید .. باز این پیشرفت .. همینجور داره بازی ها کیفیت بهتری پیدا میکنه .
و اصلا نمیشه یه سیستم رو برای ۶ ماه به عنوان یه سیستم عالی برای بازی در نظر داشت. !!

[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
msi حرف نداره و اصلا قابل مقایسه با یه برند ارزون و کارمندی مثل دل نیست . من یه زمانی کارت گرافیک و مینبوردم msi بود کارت گرافیک 128 دیگه خیلی شاخ بود اون زمان ( حرف عهد دقیانوسه ) 5 سال گذشت و همون سیستم رو کنار لپ تاپ استفاده میکردم گیم هائی که ساپورت میکرد کارت گرافیک های جدیدتر و 1 گیگ ساپورت نمیکردن برام جالب بود 100 تا شاهدم دارم که کف بر شده بودن . بعدها هم با لپ تاپ msi کار کردم الانم دل دارم . دلم برا قدرت msi تنگ شده ! بگرد تو رنج قیمتی که میخوای بابت دل بدی msi بگیر پشیمون نمیشی
Reply
E-GYM Admin, post: 10046 Wrote:msi حرف نداره و اصلا قابل مقایسه با یه برند ارزون و کارمندی مثل دل نیست . من یه زمانی کارت گرافیک و مینبوردم msi بود کارت گرافیک 128 دیگه خیلی شاخ بود اون زمان ( حرف عهد دقیانوسه ) 5 سال گذشت و همون سیستم رو کنار لپ تاپ استفاده میکردم گیم هائی که ساپورت میکرد کارت گرافیک های جدیدتر و 1 گیگ ساپورت نمیکردن برام جالب بود 100 تا شاهدم دارم که کف بر شده بودن . بعدها هم با لپ تاپ msi کار کردم الانم دل دارم . دلم برا قدرت msi تنگ شده ! بگرد تو رنج قیمتی که میخوای بابت دل بدی msi بگیر پشیمون نمیشی

امیر جان ..
deli که اونجا عرضه میشه با اینجا ۳۶۰ درجه فرق داره !!!:eyes_droped:

[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
واقعا حیفه پول مفتو تو این گرونی و حباب گونه بدی برای لپتاپ
کنسول به نظر من بهتره
Reply
برای بازی فقط Razer Blade Pro , بی نظیره این لپتاپ و فقط مشکلش اینه که تو ایران 11 تومن پولشه . تو امریکا رو نمی دونم . اینم سایتش :
[URL="http://www.razerzone.com/gaming-systems/razer-blade-pro/"]Razer Blade Pro: Extreme Performance Gaming Laptop - Razer United States[/URL]
[SIZE=6][SIZE=5][SIZE=4]انسان ها نادان به دنیا می آیند نه احمق، آنها توسط آموزش و پرورش احمق می شوند

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  مشاوره و راهنمايي براي خريد مانيتور David 3 466 07-14-2014, 09:38 PM
Last Post: dav00d

Users browsing this thread: 1 Guest(s)