Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسیبهای ورزشی و راه درمان
هر کسی حداقل یه بار در طول زندگی ورزشیش مصدومیت داشته...از اسیبهای ورزشیتون بگید و اینکه چطور بهبود پیدا کرد و ...

من خودم یه سوال دارم فقط مثل اون تاپیک نشه حرف خودتون بزنید سوال ما یادتون بره :electric_shock:

نزدیک به دو سال پیش شایدم بیشتر زمانی که مبتدی بودم قسمت پشت سرشونم سمت چپ دچار اسیب شد ( با حرکت سرشونه از پشت ) و یه روز صبح که از خواب بیدار شدم از شدت درد نمیتونستم دستم رو یک سانتم بیارم بالا..بعد از یه هفته خیلی بهتر شد و دردش کم شد و تقریبا بعد از یک ماه دردش در حالت عادی متوقف شد...اما مشکلم اینه که هنوزم که هنوزه بعد از گذشت بیش از دو سال وقتی جلو بازو و پشت بازو میزنم بالاخص با سیم کش درد رو تو اون ناحیه احساس میکنم.
Reply
طبق مقالاتی که خوندم دقیقا عضلات rotator calf دچار اسیب دیدگی شده....اما راه حل درمان رو نیافتم..البته در حد خیلی زیاد نیست بعضی اوقات درد هست بعضی مواقع هم نیست.

امان از بی اطلاعاتی اگه اون زمان یکی بود و روی حرکاتم نظارت داشت الان اینطوری نمیشد :unhappy:

خدارو شکر تنها اسیب دیدگی که داشتم و دارم همین یه مورده.
Reply
به نظرم تقویتش تا حد زیادی میتونه کمکت کنه . میگی در حالت عادی درد نداری موقع تمرین درد داری که این یعنی ضعیفه
یه تمرین ساده هست برا تقویت این عضلات که فکر کنم خودت بهتر از هرکسی بلدی اما برا دوستانی که ممکنه بی خبر باشن ازش میزارم شاید به کار بقیه هم بیاد . این حرکت رو کریس موقع گرم کردن انجام میده که البته تو ویدئوها دورین یتس هم بود ( اون زمانی که کریس شاگردش بود ) ... البته بدون تکیه گاه و با دو دست همزمان هم میشه انجامش داد اما به نظرم کسی که احساس درد و مصدومیت داره بهتره از همین روش ( یعنی با تکیه گاه و تک دست ) استفاده کنه

[Image: 13729520433449_1212.jpg]
[Image: 137295203327008_2222.jpg]
Reply
ممنون امیر .... اره اتفاقا ویدیو تمرینات کریس با دوریان رو دارم این حرکتم توش دیدم ..حرکات rotator calf رو هم قبلا انجام دادم اما گهگداری اخه مشکلم اینه که یه طرف درد داره..اما با این حال تو برنامم میزارم شاید علاجی شد .

راستی یاد امروز افتادم برنامه زیر بغل دوریان رو اجرا کردم امیر این برنامه فوق العاده ست..واقعا علمی و با کارایی بسیار بالا.
از فواید این برنامه هر چی بگم کم گفتم..اما متاسفانه الان وقت اجراش رو ندارم.

اما بعد خدمت ( اموزشی ) حتما لاگش رو میزنم...اولین شیوه تمرینی که در اینده جدی روش کار میکنم همینه.
Reply
زیاد سنگین نرو سالم سالم هم باشی این تمرین در حد گرم کردنه وزنه سنگین صد در صد مصدوم میکنه . با وزنه 1 کیلوئی هم بری کار خودشو میکنه ... خیلی هم موثره . گرم کردن روز پاشم من گذاشتم تو برنامه ام فوق العاده عالیه . کلا اعتقاد خاصی به این تمرین دورین یتس دارم بخاطر همینم بود بهت گفتم اینو برو . در ظاهر خیلی ساده و کوتاهه اما واقعا میترکونه من سنگینترین وزنه ها رو تو این 6 هفته برنامه دورین زدم دور بازومم بعد از یه سال استپ یک مرتبه 2 سانت بالا رفت !
Reply
2 سال پیش سر پرس سرشونه از پشت ،گردنم آسیب دید که بعد از کلی مواظبت دردش خوب شد . امروز لت پول دان ایستاده زدم همینطوری گردنم خشک شده . چکارش کنم بنظرتون؟
[SIZE=6][SIZE=5][SIZE=4]انسان ها نادان به دنیا می آیند نه احمق، آنها توسط آموزش و پرورش احمق می شوند

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
kasra_f, post: 10002 Wrote:2 سال پیش سر پرس سرشونه از پشت ،گردنم آسیب دید که بعد از کلی مواظبت دردش خوب شد . امروز لت پول دان ایستاده زدم همینطوری گردنم خشک شده . چکارش کنم بنظرتون؟
از این قرص ها هست .. واسه قلنج میخورن ..از اونا بخور..اسمشو یادم نیست
من هر وقت اینجوری میشم میخورم اونو ..۳ وعده .صبح - ظهر - شب.. دو روز بخوری خوب میشی.

[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
اگه اسمش یادت اومد لطفا بنویس که اوضاع خرابه :electric_shock:
[SIZE=6][SIZE=5][SIZE=4]انسان ها نادان به دنیا می آیند نه احمق، آنها توسط آموزش و پرورش احمق می شوند

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
کسری جان الان پدر خواب هستند :haha:
صبح بیدار شدند..میپرسم واست ..میزارم اینجا ... :red_heart:

[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
قربون امین گل ....... لایک کم بود :743419_smily_bahal_

[/SIZE]

[/SIZE]
[/SIZE]

Reply
kasra_f, post: 10010 Wrote:قربون امین گل ....... لایک کم بود :743419_smily_bahal_
الان یکیم فکر کردم..
فکر کنم ایندومتاسین بود اسمش.:nothing_to_say:
حالا باز میپرسم فردا خبرت میکنم .

[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
بچه ها به دادم برسین ! الان یه ماهی هست که کاسه ی 2 تا زانوم درد میکنه و نمیدونم چرا ! نه سنگین زدم نه سابقه ی آسیب قبلی داشتم . الان دیگه پاهم اصلا نمیتونم کار کنم در حده یه جلو پا پشته پا با دستگاه ! گلوکوزامین هم مصرف داشتم موو فری اصلی بود یعنی ! به نظرتون چیکار کنم؟؟Cry
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)